Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.03.2023 14:26

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie

Marta Kubacka
fot. PAWEL SKRABA/AGENCJA SE/East News

Na Facebooku pojawiło się czarno-białe zdjęcie Marty Kubackiej, która czule przytula do siebie swoje córki. Pod fotografią zamieścili wzruszające komentarze.

Od kilku dni cała Polska żyje chorobą żony Dawida Kubackiego. Teraz internauci postanowili okazać kobiecie swoje wsparcie za pomocą poruszających wpisów w social mediach.

Ze względu na stan zdrowia żony Dawid Kubacki rezygnuje z konkursu

Kilka dni temu wszyscy polscy kibice zatrzymali się na kilka sekund. Dawid Kubacki - jeden z naszych najwybitniejszych skoczków narciarskich oraz kandydat do zdobycia Kryształowej Kuli w trwającej właśnie edycji Pucharu Świata w skokach narciarskich, przekazał fanom dramatyczną wiadomość.

Jego ukochana żona Marta Kubacka zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W związku z gorszym samopoczuciem partnerki sportowiec bez zawahania się zrezygnował z konkursu w Norwegii i powrócił do rodziny.

Nie żyje Adam Bronikowski. "Ukochany Tata, wybitny dziennikarz telewizyjny, erudyta"

Marta Kubacka zmaga się z poważną chorobą

Okazało się, że żona polskiego sportowca trafiła do szpitala w niedzielny poranek. Marta Kubacka miała mieć poważne problemy kardiologiczne. Jej stan oceniany jest jako bardzo poważny. 

Teraz fani odnaleźli zdjęcie, jakie kobieta zamieściła na swoim profilu na Facebooku w miniony Dzień Kobiet. Młoda mama pozuje, przyciskając do piersi swoje dwie córeczki. Pod czarno-białą fotografią zamieściła też wzruszający podpis.

-Trzy kobiety. Każda inna. Każda ma inne potrzeby. Każda potrzebuje miłości, czułości i siły. Tego życzę każdej mamie, żonie, córce, KOBIECIE! - czytamy na profilu Marty Kubackiej w social mediach.

Fani dodają otuchy chorej Marcie Kubackiej

Pod piękną fotografią nie brak słów wsparcia i otuchy ze strony internautów. Fani natychmiast postanowili okazać chorej Marcie Kubackiej, że może liczyć na ich pamięć i modlitwę.

W komentarzach pełno jest miłych słów, które mają wesprzeć nie tylko młodą mamę, ale również polskiego skoczka i całą ich rodzinę w tym trudnym dla nich okresie.

-Pani Marto. Z całego serca życzę: Szybkiego powrotu do zdrowia.

-Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Dużo siły dla rodziny

-Ściskam Cię mocno! Bądź silna - czytamy w komentarzach na Facebooku żony Dawida Kubackiego.

Zobacz zdjęcie: