Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Cudne wieści o małżeństwie Waldka z "Rolnicy. Podlasie". Niemiłe, co zrobił Andrzej z Plutycz
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 27.03.2023 20:06

Cudne wieści o małżeństwie Waldka z "Rolnicy. Podlasie". Niemiłe, co zrobił Andrzej z Plutycz

Rolnicy. Podlasie
fot. Youtube/@GienekiAndrzejPlutycze

Na kanale Gienka i Andrzeja z programu "Rolnicy. Podlasie" pojawił się nowy filmik. Zagościł na nim pan Waldek, który musiał sam wykonywać prace na gospodarstwie, ponieważ jego kumpel Andrzej z Plutycz się nie zjawił. Pomogła mu w tym żona. 

"Choć do mnie kochana żoneczko" – tak urokliwie wołał swoją ukochaną rolnik. Internauci nie mogli wyjść  z podziwu, jak bardzo pracowitym są małżeństwem.

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej wystawił Waldka

Na kanale "Gienek i Andrzej Plutycze" pojawiło się nagranie, na którym Waldek bierze się za rąbanie drewna. Do pomocy miał mieć kumpla, który niestety się nie zjawił. To go nie zatrzymało, wyznał, że "chęć ma do tych prac" i robi to dla "rozrywki".

Miał przyjść do pomocy Andrzej z Plutycz, ale niestety znalazł inną robotę do wywożenia obornika, także niestety muszę sam wykonać tę pracę wyznał Waldek. 

"Pytanie na śniadanie": Łukasz Nowicki nie wytrzymał, gość był żywą kopią legendy polskiej muzyki. Usłyszał odpowiedź i zamarł

Rolnikowi pomogła ukochana żona

Andrzej się nie zjawił, ale rolnik i tak miał cztery ręce do pracy. Postanowił zawołać żonę, która nie wymigiwała się od zadania i z miłą chęcią poddawała mu drewno do rąbania. 

Choć do mnie kochana żoneczko. Muszę Cię prosić [...] a to dlatego, że ja mam chęć do pracy, a lubię prace wykonywać, jak ktoś mi pomaga powiedział rolnik. 

Przecież Andrzej miał ci pomagać, co nie ma go? zapytała.

Ja ci pomogę, nie ma problemu, będziemy wspólnie pracować teraz dodała. 

Internauci chwalą pracowitość małżeństwa

Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy, internauci postanowili pochwalić pracowitość Waldka i skrytykować postawę Andrzeja. Ciepłych słów nie zabrakło również w stronę żony rolnika. 

Andrzejek nie ma chęci komuś pomagać, ale lubi jak ktoś jemu pomaga!

Podziwiam tego pana, że w takim wieku ma jeszcze chęci pracować. Widać, że starsze małżeństwo ma do siebie szacunek, pomagają sobie nawzajem. Pozdrawiam.

Dzień dobry, jesteście Państwo fajnym małżeństwem.  Podoba mi się, że wspieracie się, tylko dziękować Bogu, że macie jeszcze zdrówko. Żonka jest jeszcze bardzo sprytna, pracowita i to jest bardzo ważne, pomalutku sobie radzicie. Nie podoba mi się, że Andrzej Panu nie pomaga czytamy w komentarzach pod filmikiem.

Rolnicy. Podlasie.png
fot. kadr "Gienek i Andrzej Plutycze" You Tube
Rolnicy. Podlasie (2).png
fot. kadr "Gienek i Andrzej Plutycze" You Tube

 

Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"