Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cóż za poza. Odważne zdjęcia robią furorę w sieci. Zrobiła to w szczytnym celu
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.12.2023 09:49

Cóż za poza. Odważne zdjęcia robią furorę w sieci. Zrobiła to w szczytnym celu

Joanna Wołosz
Odważne zdjęcie siatkarki wywołało mnóstwo emocji. Fot. instagram.com/asiawolosz14

Znana polska gwiazda wzięła udział w zaskakującej sesji zdjęciowej. Zapozowała w samym staniku, jednak w szczytnym celu! Pod fotografią, którą zamieściła w swoich mediach społecznościowych, posypał się grad komentarzy. Rodacy nie szczędzili jej komplementów.

Przyłączyła się do projektu w szczytnym celu

Joanna Wołosz jest bardzo popularną, polską siatkarką, która gra na pozycji rozgrywającej. Na swoim koncie ma wiele wygranych, nie tylko jako członkini reprezentacji Polski, ale również ze swoją drużyną Prosecco DOC Imoco Volley, w której szeregach można spotkać ją na co dzień.

Piękne siatkarki z włoskiej drużyny właśnie pochwaliły się efektami zdjęć, które zostaną przeznaczone do kalendarza na 2024 rok. Wśród nich nie mogło zabraknąć reprezentantki Polski, Joanny Wołosz. Twórcy projektu zdecydowali, że tym razem kobiety zapozują w strojach wieczorowych. Zdjęcie Polki jest jednak inne, niż mogliby tego spodziewać się fani. Gwiazda pokazała się bowiem na nim w bardzo odważnym wydaniu, a wszystko to w szczytnym celu!

Termin porodu lada chwila, a z Małgorzatą Tomaszewską wciąż nie jest najlepiej. “Nie mam dziś na nic sił” Duże zmiany w „Tańcu z gwiazdami”. Tegoroczna edycja bez największej gwiazdy? Fani będą zaskoczeni

Siatkarka zapozowała do kalendarza w szczytnym celu

Kalendarz na 2024 rok, na zdjęciu, do którego zapozowała Joanna Wołosz, to już siódma edycja tego samego projektu, który jest tworzony w szczytnym celu. W tym roku został on wydany w 3 różnych wariacjach: z koszykarzami Nutribullet Treviso Basketball, z rugbystami Benettonu Treviso oraz z siatkarkami Prosecco DOC Imoco Conegliano, z którymi gra Joanna Wołosz. Całkowity dochód z jego sprzedaży ma trafić do dziecięcego szpitala onkologicznego — Istituto Oncologico Veneto, a także oddziału pediatrycznego szpitala w Treviso.

Polka zapozowała do zdjęcia do kalendarza w odważnej, zmysłowej odsłonie. Kadr ukazał ją od strony, od której fani jej nie znali. Fotografia wywołała wielkie poruszenie w komentarzach. Internauci przekrzykiwali się wzajemnie na kolejne komplementy dla pięknej siatkarki!

ZOBACZ TEŻ: Poznajecie? Dziś zna ich każdy Polak. Są gwiazdami już bardzo długo i tworzą piękny związek

Internauci są pod wrażeniem odważnym zdjęciem siatkarki

Tym razem twórcy kalendarza postanowili, że siatkarki zapozują w strojach wieczorowych, Z tego względu Joanna Wołosz miała na sobie eleganckie garniturowe spodnie oraz dobrany do kompletu stanik. Siatkarka ma również marynarkę, jednak ta została niedbale przewieszona przez jej lewe ramię. Koleżanka z drużyny Prosecco DOC Imoco Conegliano, Sarah Luisa Fahr, skomentowała ten kadr w dobitny sposób:

Wyglądasz jak bogini – napisała siatkarka.

Fani Joanny Wołosz również zareagowali na jej odważne zdjęcie. Internauci nie kryli, że są pod sporym wrażeniem:

  • Zdecydowanie lepsza niż niejedna z modelek, aktorek czy celebrytek. Klasa pod każdym względem.
  • Niezwykła!!!
  • Co za piękność – czytamy w komentarzach pod postem na Instagramie.
Tagi: zdjęcie
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?