Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Duże zmiany w „Tańcu z gwiazdami”. Tegoroczna edycja bez największej gwiazdy? Fani będą zaskoczeni
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.12.2023 08:31

Duże zmiany w „Tańcu z gwiazdami”. Tegoroczna edycja bez największej gwiazdy? Fani będą zaskoczeni

taniec z gwiazdami jury
Zmiany w "Tańcu z Gwiazdami". Fot. KAPiF

W mediach właśnie gruchnęła wieść o powrocie ulubionego programu Polaków - “Tańca z Gwiazdami”. Informacja o tym, że show powróci już w nadchodzącym 2024 roku to nie lada gratka dla wszystkich jego fanów. Wiele jednak wskazuje na to, że będzie to zupełnie nowa odsłona tego popularnego formatu. Szykuje się rewolucja — nadchodzącym zmianom może ulec nawet skład jury!

"Taniec z Gwiazdami": Szykują się spore zmiany

Na początku 2023 roku byliśmy świadkami niemałej rewolucji w zarządzie Polsatu. Edward Miszczak został nowym dyrektorem programowym, zastępując dotychczas pełniącą tę funkcję Ninę Terenitiew. Od tego czasu minął już niemal rok. W tym czasie Miszczak zdążył wprowadzić do stacji mnóstwo rewolucji. Zmiany dotknęły takie programy jak m.in. “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, czy “Nasz Nowy Dom”. Obydwie skutkowały znacznymi kontrowersjami... 

Czy tak samo stanie się w przypadku “Tańca z gwiazdami”? W mediach właśnie gruchnęła wieść, że program ma powrócić, jednak w zmienionej formule. Widzowie mogą spodziewać się kolejnej rewolucji!

Najpierw pogarszający się stan zdrowia Beaty Tyszkiewicz, a teraz TAKIE wieści. Fani w szoku? Właśnie podano smutną przyczynę zgonu 42-letniego Cezarego Olszewskiego. Nie będzie sekcji zwłok

"Taniec z Gwiazdami": Program powróci na antenę Polsatu?

13. edycja programu “Taniec z Gwiazdami” została wyemitowana jesienią 2022 roku. Kolejna miała pojawić się rok później, jednak ostatecznie do tego nie doszło. Podczas jesiennej ramówki Polsatu widzom od razu rzucił się w oczy brak ich ulubionego show. Jaka była ku temu przyczyna?

Wszystko będzie, jak będą fajni uczestnicy. To jest zadanie przed producentem. On ma z tym problem, że już wszyscy tańczyli, więc bardzo trudno jest znaleźć fajną obsadę, która będzie rokować. Jeśli nie będzie dobrej obsady, to nie będzie tego programu – stwierdził Edward Miszczak w wywiadzie z “Plejadą”.

Wszystko wskazuje więc na to, że w tym roku nie udało się zgromadzić ciekawej obsady, która satysfakcjonowałaby dyrektora programowego Polsatu. Jak donosi “Super Express”, ten stan rzeczy miał właśnie ulec zmianie. Okazuje się, że “Taniec z Gwiazdami” już wkrótce powróci na antenę, jednak w zupełnie innym składzie! Ta rewolucja nie jest jednak bezpośrednią decyzją Miszczaka, a wynika z faktu, że, według ustaleń “SE”, miał zmienić się producent show.

Projekt bez nazwy - 2023-12-04T075105.438.png
Zmiany w "Tańcu z Gwiazdami". Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-12-04T075127.515.png
Zmiany w "Tańcu z Gwiazdami". Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Beata Tyszkiewicz zapadła się pod ziemię. Teraz napływają wieści z jej domu, nagle poinformowano o jej sytuacji rodzinnej

"Taniec z Gwiazdami": W nadchodzącej edycji skład jury ma ulec zmianie!

Według informacji, które opublikował “Super Express”, producent “Tańca z Gwiazdami” zmienia się z Rochstar na Jake Vision. Oznacza to, że będzie on odpowiedzialny za wybór nie tylko uczestników, ale również jury! Ponoć pierwsze rozmowy na ten temat już są prowadzone. Sporym zaskoczeniem dla fanów popularnego formatu może być uwzględnienie Agnieszki Kaczorowskiej. Trenerka, która występowała na antenie od 2014 roku, przestała występować, jednak wygląda na to, że posada jury mogłaby ją skłonić do powrotu!

Wyraziła wstępną chęć udziału w projekcie, ale chciałaby zasiąść za stołem jurorskim – informuje źródło “Super Expressu”.

Dziennik dodaje, że Agnieszka Kaczorowska miałaby zastąpić Iwonę Pavlović! Jurorka uczestniczyła we wszystkich poprzednich edycjach programu, jednak wygląda na to, że jej przyszłość w show jest niepewna. Czy jednak dojdzie do zmiany, dowiemy się na początku 2024 roku.

Wyobrażacie sobie “Taniec z Gwiazdami” bez “Czarnej Mamby” w fotelu jury? 

Projekt bez nazwy - 2023-12-04T075348.424.png
Zmiany w "Tańcu z Gwiazdami". Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-12-04T075333.175.png
Zmiany w "Tańcu z Gwiazdami". Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-12-04T075317.903.png
Zmiany w "Tańcu z Gwiazdami". Fot. KAPiF

źródło: se.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?