Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cóż za piękność w sercu Jarosława Kreta. Okazało się, że mieszka na końcu świata, jej uroda zwala z nóg
Michał Fitz
Michał Fitz 22.03.2023 07:10

Cóż za piękność w sercu Jarosława Kreta. Okazało się, że mieszka na końcu świata, jej uroda zwala z nóg

Jarosław Kret
fot. KAPiF

Jarosław Kret świetnie sprawdza się w roli prezentera pogody, ale przez lata Polaków interesowało nie tylko to, jaką aurę zapowie, ale również to, z kim się spotyka. Miał bowiem kilka partnerek z rodzimego show-biznesu. Ostatecznie jednak jego serce skradła kobieta z drugiego końca globu.

Mężczyzna opowiedział o tym nieco więcej w rozmowie z „Twoim Imperium”. Jak poznał swoją ukochaną?

Jarosław Kret zakochał się w hindusce

Jarosław Kret jakiś czas temu wyjechał do Indii, by w ramach zlecenia dla National Geographic zrobić reportaż o wystawianym tam „Ślubie” Gombrowicza. Na miejscu poznał świeżo upieczoną aktorkę, Tannisthę Chatterjee, która momentalnie mu się spodobała.

Kret przyznał, że nie wiązał specjalnych nadziei z tą znajomością, bo nie wierzył, że piękna hinduska odwzajemni jego uczucie. Okazało się jednak inaczej, przez co obydwoje momentalnie się w sobie zakochali. Był nawet moment, w którym Kret próbował łączyć życie w dwóch krajach, by móc regularnie widzieć swoją ukochaną. Na dłuższą metę nie zdało to jednak egzaminu, dlatego para musiała się rozstać

Ojciec Dawida Kubackiego zdradził szczegóły rodzinnego dramatu. Wiadomo, kiedy jego synowa udała się do szpitala

Jarosław Kret poznał, czym jest miłość

- W moim życiu jest taka wieczna miłość, która mieszka w Indiach. Jest mądra, piękna, ale przede wszystkim ma piękne wnętrze. Stara miłość nie rdzewieje — mówił prezenter o swojej relacji z hinduską aktorką.

Jak się bowiem okazuje, pomimo sporego dystansu, który ich dzieli, wciąż łączy ich niezwykłe uczucie. To odżyło w ciężkim dla Kreta czasie. Ten popadł bowiem w depresję i wtedy ogromnym wsparciem okazała się właśnie jego sympatia z Indii. Ta zainteresowała się losem prezentera i z drugiego końca świata pomagała w powrocie do mentalnego zdrowia.

Nagle okazało się, że ktoś, z kim dzielą mnie tysiące kilometrów, kogo nie widuję na co dzień, jest tak blisko mego serca — wyjawił Kret

Czy Jarosław Kret zamieszka jeszcze z partnerką

Choć Jarosław Kret już raz próbował życia w dwóch państwach, nie wyklucza, że jeszcze będzie dane mu zamieszkać z ukochaną z Indii. Przyznał jednak, że póki co obydwoje podjęli decyzję, że skupiają się na swoich dzieciach z innych związków. Gdy te jednak będą już dorosłe, zakochani rozważą wspólne życie.

Nie ma wątpliwości, że gdyby Tannishta przeprowadziła się do Polski, z miejsca stałaby się wielką gwiazdą show-biznesu. Osoby zza granicy są bowiem w naszej branży świetnie przyjmowane, czego ostatnim, dobrym przykładem jest chociażby Denzel.

Zobacz post: