Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Kuronia wzięła ślub. To on poprowadził ją do ołtarza, kadry z ceremonii wyciskają łzy
Michał Fitz
Michał Fitz 24.09.2023 09:16

Córka Kuronia wzięła ślub. To on poprowadził ją do ołtarza, kadry z ceremonii wyciskają łzy

Maciej Kuroń z córką
fot. KAPiF; instagram.com/gajakuron; Córka Kuronia wzięła ślub

Zanim show w telewizji zaczęła robić Magda Gessler czy Wojciech Modest Amaro, jednym z najpopularniejszych ekspertów od gastronomii w show-biznesie był Maciej Kuroń. Nie ma go już z nami, ale w ostatnim czasie na pewno spoglądał “z góry” na swoich bliskich. Córka Kuronia wyszła bowiem za mąż.

Córka Kuronia miała malowniczy ślub

Gaja Kuroń też dała się już poznać szerszej publiczności. Działa jako gastronomiczna influencerka i pojawiła się nawet w Master Chefie. Nie raz już pokazywała, że jedną z jej ulubionych kuchni jest włoska. Trudno więc dziwić się, że to właśnie tam wzięła ślub.

W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z malowniczej Toskanii, w której to wraz z ukochanym Hubertem zorganizowała wesele. Ceremonia miała charakter przyjęcia na świeżym powietrzu w otoczeniu basenu. Patrząc po zdjęciach, wszystkim gościom bardzo to odpowiadało.

Lekarze byli gotowi ją leczyć, ale Anna Przybylska ODMÓWIŁA. Po latach przyjaciółka ujawniła powód

Córka Kuronia wciąż tęskni za ojcem

Możemy tylko przypuszczać, jak wiele dałaby Gaja, by ten wyjątkowy dzień mogła spędzić także ze swoim ojcem, który nie żyje już od 15 lat. Całkiem niedawno z okazji Dnia Taty opublikowała w mediach społecznościowych krótki, acz bardzo wymowny wpis, który mu zadedykowała. W hasztagach zaznaczyła, że był najlepszym tatą.

Brakuję Ciebie bardzo, naprawiłbyś wiele spraw

Kto zaprowadził córkę Kuronia do ślubu?

Nie ma wątpliwości, że to właśnie Maciej Kuroń podprowadziłby swoją córkę przed ołtarz, gdyby tylko los dał mu taką możliwość. Ten obowiązek przejął od niego najstarszy syn, Jakub, który bardzo całą tę podniosłą chwilę przeżył. Szczerze opowiedział o tym w mediach społecznościowych.

W środę w pięknej Toskanii poprowadziłem do ołtarza moją młodszą siostrzyczkę. Miałem powiedzieć kilka mądrych słów, ale ciężko było, płakałem jak bóbr. Jednak wiem, że od tamtej chwili jest w dobrych rękach - przekazał.

Tagi: ślub