Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "The Voice Kids": Cleo nie mogła uwierzyć w to, co słyszy. 13-latek podsumował jej wygląd
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.04.2023 15:46

"The Voice Kids": Cleo nie mogła uwierzyć w to, co słyszy. 13-latek podsumował jej wygląd

"The Voice Kids"
kadr z "The Voice Kids"/TVP

“The Voice Kids” już wkrótce wkroczy w kolejny etap programu. Zanim się to jednak stanie, czekają nas ostatnie przesłuchania w ciemno. Wśród dwunastki uczestników, która powalczy w sobotnim odcinku o swoją szansę w show znalazł się 13-letni Sylwester. 

Jurorów “The Voice Kids” bardzo rozczuliły wypowiedzi uczestnika na temat Cleo. 13-latek wprost rozkochał w sobie trenerkę, której nie szczędził komplementów. Wyrazu uznania przekazali mu również Tomson i Baron. 

"The Voice Kids". Ostatnie przesłuchania w ciemno

“The Voice Kids” nieuchronnie zbliża się do etapu, w którym jurorzy będą musieli wyłonić już wszystkich młodych uczestników show, którzy pojawią się w kolejnym rozdziale programu. Zadanie nie jest jednak łatwe. 

Już w sobotę po raz ostatni odbędą się przesłuchania w ciemno bieżącej edycji formatu. To już finalny moment na to, by każdy z trenerów mógł skompletować swój 18-osobowy team, z którym powalczy o zwycięstwo. 

Widzowie TVP2 będą mogli poznać dwanaścioro utalentowanych wokalistek i wokalistów, wśród których pojawi się Sylwester Czajkowski, który skradł serca wszystkich artystów z obrotowych foteli. 

Tomasz Komenda znowu trafi za kratki? Prawnik nie ma dobrych wieści. "Jest milion okoliczności po drodze"

Sylwester z "The Voice Kids" zaskoczył trenerów

Wszystko ze względu na rezolutne wypowiedzi chłopca w stosunku do Cleo, który stwierdził, że gwiazda wygląda lepiej na żywo niż w telewizji. Piosenkarka zaczerwieniła się, a rozradowani Tomson i Baron nie mogli wyjść z podziwu dla młodego wokalisty. 

- Czy ja w telewizji jestem grubsza? To co jest lepiej, powiedz, jeśli w telewizji jest gorzej - próbowała ciągnąć temat dalej jurorka. Tutaj również nastoletni dżentelmen miał celną odpowiedź. 

Uczestnik "The Voice Kids" młodym dżentelmenem

- Bo ekran spłaszcza pani wygląd - odparł bez wahania 13-letni uczestnik “The Voice Kids” na pytanie Cleo. Jego słowa wywołały euforię wśród publiczności i śmiech wszystkich trenerów programu. 

Czy Sylwester zdoła “kupić” jurorów nie tylko swoją charyzmą, ale również talentem wokalnym? Przekonamy się już w sobotę podczas ostatniego odcinka przesłuchań w ciemno, na TVP2 o godz. 20

Zobacz zdjęcia: 

1.jpg
kadr z "The Voice Kids"/TVP
2.jpg
kadr z "The Voice Kids"/TVP
4 (1).jpg
kadr z "The Voice Kids"/TVP
4 (2).jpg
kadr z "The Voice Kids"/TVP
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny