Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Dowbor wraca na budowę! Wyremontuje dom i spełni marzenie: "Wreszcie"
Michał Fitz
Michał Fitz 01.06.2023 08:52

Katarzyna Dowbor wraca na budowę! Wyremontuje dom i spełni marzenie: "Wreszcie"

Katarzyna Dowbor
fot. KAPiF

Katarzyna Dowbor przez 10 lat była odpowiedzialna za remonty domów biednych, poważnie doświadczonych przez życie rodzin. Jak się okazuje, pomimo tego, że zastąpiła ją w tej roli Elżbieta Romanowska, prezenterka z odświeżania wnętrz nie zrezygnuje.

Opowiedziała o tym nieco więcej w “Super Expressie”. Tym razem jednak wyzwanie będzie inne od poprzednich.

Katarzyna Dowbor znów zorganizuje remont

Teraz zadanie Dowbor będzie nieco prostsze, bo nie będzie remontowała cudzego domu, a swój własny. Jak się okazuje, nadmiar wolnego czasu, który zyskała dzięki decyzji Edwarda Miszczaka, zamierza spożytkować między innymi na odświeżenie swojego gniazdka.

Wyjaśniła, że kilka fragmentów jej domu wręcz doprasza się o remont, a priorytetem jest cyklinowanie podłóg. Pewnych prac wymaga także ogród prezenterki, który jest dla niej bardzo ważnym miejscem. Wychodzi więc na to, że cały remont będzie dosyć kompleksowy.

Tak wygląda grób Kacpra Tekielego. Pojawił się na nim jeden przedmiot, pokazuje, jak bardzo kochał góry

Kto pomoże Katarzynie Dowbor z remontem

Przez lata pracy nad programem “Nasz nowy dom” z Katarzyną Dowbor domy remontowała fachowa ekipa na czele z sympatycznymi kierownikami. Niewykluczone, że ci zaangażują się również w prywatne prace byłej już koleżanki z pracy.

Prezenterka wyjawiła bowiem, że jeden z fachowców, konkretnie Artur, już pomagał jej w drobnym remoncie. Potrzebowała bowiem, by jedno z pomieszczeń zostało w kilka dni przemienione w pokój dla jej mamy, która już nie radziła sobie sama. Wówczas przyjaciel z programu stanął na wysokości zadania i wykończył pomieszczenie.

Co Katarzyna Dowbor będzie robiła po programie?

W innej rozmowie Katarzyna Dowbor przyznała, że tuż po tym, jak otrzymała decyzję o zwolnieniu jej ze stacji, do jej domu przyjechały dzieci, by wspólnie wymyślić nowy pomysł na mamę. Burza mózgów miała być bardzo konstruktywna, dlatego należy się spodziewać, że niedługo zobaczymy prezenterkę w nowej roli.

Póki co jednak planuje skupić się nie tylko na remoncie, ale również na swoich zwierzakach. Ma wiele czworonogów, a do tego prowadzi także niewielką stadninę koni. Na tę chwilę chcę się im poświęcić, bo daje jej to ogrom satysfakcji.

Zobacz post:

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania