Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ciemne włosy zniknęły. Edyta Górniak jak żywa lalka. Takiego show widzowie nie mogli się spodziewać
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 31.12.2023 21:59

Ciemne włosy zniknęły. Edyta Górniak jak żywa lalka. Takiego show widzowie nie mogli się spodziewać

Edyta Górniak, Allan
Edyta Górniak zaskoczyła charakteryzacją podczas Sylwestra z Dwójką. Fot. KAPiF, kadr z Sylwestra Marzeń

Jedną z najbardziej wyczekiwanych gwiazd na Sylwestrze z Dwójką była Edyta Górniak. Artystka od lat cieszy się sporą popularnością, dlatego i dziś przyciągnęła przed telewizory tłumy. Jednak gdy widzowie włączyli TVP2, oniemieli. Edyta Górniak wyglądała zupełnie inaczej! Ciemne włosy zmieniła na blond pukle, które idealnie wpasowały się w utwór, który wykonała na scenie.

Edyta Górniak ma zarobić krocie na występach podczas Sylwestra z Dwójką

W tym roku Sylwester z Dwójką po raz kolejny odbył się w Zakopanem. Polacy już od lat utożsamiają zimową stolicę Polski z szampańską, muzyczną zabawą, którą 31 grudnia gwarantuje im wydarzenie pod patronatem TVP.

Gwiazdą, której występ został dziś wieczorem przyjęty z wielkim entuzjazmem, była Edyta Górniak. Już jakiś czas temu gruchnęła informacja, że artystka ma za niego zgarnąć ogromną sumę. Według informacji, które podaje “Pudelek”, ma to być 100 tys. złotych. Mimo iż diwa występuje u boku syna, Allan ma otrzymać osobne wynagrodzenie.

Okazuje się, że nie tylko kwota, która wpłynie na konto Górniak, wywołuje zdumienie. Podczas 1 wyjścia na scenę artystka zaprezentowała się w zupełnie innej odsłonie niż zazwyczaj.

Będzie skandal? Krzysztof Ibisz naprawdę tak zapowiedział Dodę. Kto dał to do scenariusza? Co ona ma na głowie? Cleo na Sylwestrze z Dwójką przebiła Wiśniewskiego. Stylistka przesadziła?

Edyta Górniak wystąpiła na Sylwestrze z Dwójką wraz z synem Allanem

Syn Edyty Górniak, Allan Krupa, ma dopiero 19 lat, a już rozwija karierę DJa. Nastolatek wstępuje na różnych imprezach, a także realizuje się jako producent muzyczny. Informacja o tym, że podczas Sylwestra z Dwójką ma wystąpić u boku swojej popularnej mamy, wywołała wśród fanów duże poruszenie. 

Widzowie z niecierpliwością wyczekiwali dzisiejszego performensu Allana i Edyty Górniak. Gdy w końcu pojawili się oni na scenie, nie zawiedli oczekiwań. Publiczność była pod wrażeniem niecodziennej charakteryzacji diwy. Wyglądała niczym wyjęta z pudełka lalka!

ZOBACZ TEŻ: Gruchnęła informacja o astronomicznych gażach Górniak i Rodowicz. Sylwester TVP jak żyła złota 

Edyta Górniak zaskoczyła charakteryzacją podczas Sylwestra z Dwójką

Występ Edyty Górniak i Allana Krupy wywołał wiele emocji. Gwiazda pojawiła się na scenie w stylizacji łudząco podobnej do Barbie. Miała na sobie różową, cekinową sukienkę z kokardą, która mieniła się w blasku scenicznych świateł. Charakteryzację gwiazda uzupełniła blond fryzurą oraz krzykliwym różowym makijażem. W duecie z synem gwiazda wykonała kultowy utwór Dua Lipy “Dance The Night”, który był głównym motywem filmu “Barbie”.

Edyta Górniak nie była dzisiaj jedyną wokalistką, która zszokowała włosami. Jeszcze przed nią wystąpiła na scenie w Zakopanem Cleo, na której widok fani aż zaniemówili!

Projekt bez nazwy - 2023-12-31T213623.397.png
Edyta Górniak zaskoczyła charakteryzacją podczas Sylwestra Marzeń. Fot. kadr z Sylwestra Marzeń
Projekt bez nazwy - 2023-12-31T213608.340.png
Edyta Górniak zaskoczyła charakteryzacją podczas Sylwestra Marzeń. Fot. kadr z Sylwestra Marzeń
Powiązane
Sławomir i Kajra
Sam Sławomir będzie miał problemy aby zdobyć komplet punktów. Ten quiz jest najtrudniejszy na świecie