Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cichopek przyniosła to na pogrzeb Andrzeja Precigsa. Łzy płyną nam z oczu. Wyraziła więcej niż słowa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.09.2023 13:21

Cichopek przyniosła to na pogrzeb Andrzeja Precigsa. Łzy płyną nam z oczu. Wyraziła więcej niż słowa

Katarzyna Cichopek na pogrzebie Artura Pregcisa
Katarzyna Cichopek na pogrzebie Artura Pregcisa, fot. KAPIF

Dzisiaj o godzinie 12:00 w Warszawie rozpoczął się pogrzeb Andrzeja Precigsa. Wybitnego aktora pożegnała najbliższa rodzina oraz grono kolegów i koleżanek z branży. Na ostatnim pożegnaniu gwiazdora nie mogło zabraknąć jego serialowej córki - Katarzyny Cichopek. Gwiazda pojawiła się ze wzruszającym podarunkiem.

Dzisiaj odbył się pogrzeb Andrzeja Precigsa

O śmierci wybitnego polskiego aktora poinformowano 26 sierpnia 2023 roku. Andrzej Precigs zmarł zaledwie cztery dni po swoich 74. urodzinach. Krótko po jego odejściu jego serialowa żona Hanna Mikuć wyznała, że gwiazdor zmagał się z przewlekłą chorobą. 

Dzisiaj 5 września odbył się uroczysty pogrzeb utalentowanego aktora. Ostatnie pożegnanie Andrzeja Precigsa miało miejsce o godzinie 12:00 w kaplicy Halpertów na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim przy ulicy Młynarskiej 54 w Warszawie. Podczas uroczystej mszy nie zabrakło bliskich i rodziny zmarłego artysty.

Dziś pogrzeb Andrzeja Precigsa. Włączyliśmy "Pytanie na śniadanie" i aż nas zatkało

Na pogrzebie Andrzeja Precigsa nie zabrakło Katarzyny Cichopek

Podczas ostatniego pożegnania wybitnego aktora nie zabrakło jego bliskiej rodziny i przyjaciół. Na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim w Warszawie pojawiło się również mnóstwo gwiazd, które miały okazję współpracować z utalentowanym gwiazdorem. Podczas uroczystości pogrzebowych można było zobaczyć między innymi Emilię Krakowską oraz braci Marcina i Rafała Mroczków.

Tego dnia nie mogło zabraknąć również Katarzyny Cichopek, która w serialu “M jak miłość” przez wiele lat wcielała się w córkę Andrzeja Precigsa - Kingę Zduńską. Aktorka już w dniu śmierci serialowego taty podziękowała mu za wszystko, czego nauczył jej w czasie pracy na planie produkcji TVP. Gwiazda dowiedziała się o odejściu aktora podczas prowadzenia programu “Pytanie na śniadanie” i nie był w stanie ukryć swoich łez. Teraz znów pokazała, jak bardzo przywiązana jest do starszego kolegi z pracy.

Katarzyna Cichopek pojawiła się na pogrzebie Andrzeja Precigsa z uroczym prezentem

Tego dnia serialowa Kinga Zduńska ponownie pokazała, jak bardzo zależy jej na koledze z planu “M jak miłość”. I choć wielu zastanawiało się, czy gwiazda zdąży na pogrzeb aktora, ponieważ do 11 pracowała na planie “Pytania na śniadanie”, Katarzyna Cichopek punktualnie zjawiła się w kaplicy Halpertów.

Podczas ostatniego pożegnania Andrzeja Precigsa towarzyszył jej również jej ukochany Maciej Kurzajewski. Prezenter niósł w rękach wzruszający podarunek dla zmarłego aktora - przepiękny bukiet białych róż. 

Podczas pogrzebu nie zabrakło również innych gwiazd serialu “M jak miłość”. Produkcja hitu Telewizji Polskiej zaznaczyła, że prace na planie zostaną wstrzymane tak, aby każdy mógł uczestniczyć w uroczystości. 

Katarzyna Cichopek pogrzeb 1.jpg
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na pogrzebie Andrzeja Precigsa, fot. KAPIF
Katarzyna Cichopek pogrzeb 2.jpg
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na pogrzebie Andrzeja Precigsa, fot. KAPIF
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?