Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Było mi to potrzebne”. Zdumiewające słowa Antka Królikowskiego o 2 latach pełnych afer. Zdradził, co teraz go czeka
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 16.12.2023 13:30

„Było mi to potrzebne”. Zdumiewające słowa Antka Królikowskiego o 2 latach pełnych afer. Zdradził, co teraz go czeka

Zdumiewające słowa Antka Królikowskiego o 2 latach pełnych afer, fot. KAPiF, Instagram/tv4czworkaofficial
Zdumiewające słowa Antka Królikowskiego o 2 latach pełnych afer, fot. KAPiF, Instagram/tv4czworkaofficial

Antoni Królikowski w ostatnim czasie trafiał na nagłówki głównie z powodu krążących wokół niego kontrowersji. Niedawno przykuł jednak uwagę za sprawą premiery nowego serialu TV4 pod tytułem „Uroczysko”.

Antek Królikowski w ostatnim czasie nie prowadził zbyt spokojnego zycia

Nie da się ukryć, że za Antkiem Królikowskim znajduje się naprawdę burzliwy okres. W tym czasie aktor trafiał na medialne nagłówki głównie za sprawą różnego rodzaju afer i kontrowersji. Wśród głośnych spraw, w których centrum się znajdował, można wymienić między innymi porzucenie ciężarnej żony i rzekomy romans z sąsiadką, Izabelą, relację ze strzelaniny z udziałem Dariusza Opozdy, walkę sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina, a nawet sprawę karną.

Antonii Królikowski został bowiem zatrzymany przez policję dzień po świętowaniu swoich 34. urodzin. W jego organizmie wykryto wówczas THC. Aktor tłumaczył, że substancja pochodzi z leczniczej marihuany, którą stosuje w ramach leczenia zdiagnozowanego u niego stwardnienia rozsianego. Antoni Królikowski usłyszał zarzuty prokuratorskie dotyczące prowadzenia pojazdów pod wpływem substancji psychotropowej. 

Kasia Cichopek nie przyszła na urodziny córki, a nowa partnerka Hakiela już tak. Trudno uwierzyć, gdzie w tym czasie była. Czy dziecko jej to wybaczy? Edyta Górniak bez ogródek o koncercie sylwestrowym. „Chyba się komuś nudzi”. Fani obejdą się smakiem

Antek Królikowski wraca na ekrany po dłuższej przerwie

Choć wcześniej Antek Królikowski bardzo dużo pracował i często można było go zobaczyć w filmach i serialach, na dwa lata praktycznie zniknął z ekranów. Wśród produkcji z jego udziałem można wymienić między innymi tytuły: „Pętla”, „Jak pokochałam gangstera”, „Bad Boy”, „Miasto 44”, „Bodo” czy „Porady na zdrady 2”. Jak ujawnił Antek Królikowski w rozmowie z „Super Expressem” ta przerwa od pracy była mu bardzo potrzebna i pozwoliła mu spojrzeć na sprawy z nowej perspektywy.  

Wzloty i upadki towarzyszą mi, od kiedy pamiętam. Ale faktycznie, te ostatnie lata były zdecydowanie najpoważniejsze pod względem tak zwanej posuchy zawodowej. Rzeczywiście nie było to łatwe, trudno z dnia na dzień zmienić styl życia i odejść od wręcz pracoholizmu. Jednak z perspektywy czasu wiem, że było mi to potrzebne. Ta przerwa dała mi przestrzeń do zastanowienia się nad tym, gdzie zmierzam i czego oczekuję od siebie i innych. Doceniam to, że życie nauczyło mnie pokory, dzięki temu czuję się nie tylko lepszym człowiekiem, ale też lepszym aktorem.

ZOBACZ TEŻ: Niebotyczna odprawa i skandaliczne zachowanie Michała Adamczyka. Tadla nie wytrzymała, wyciągnęła asa z rękawa

Antek Królikowski ujawnił, jakie są jego dalsze plany

Antek Królikowski podzielił się także odpowiedzią na pytanie, jakie są jego dalsze plany zawodowe. Jak się okazuje, już wkrótce aktora będzie można zobaczyć w kryminalnej komedii romantycznej, której akcja toczy się nad morze i w więzieniu. Premiera filmu „Jak ukradłem 100 milionów” zaplanowana jest na luty przyszłego roku. Choć jak przyznał, w obecnej chwili jest w pełni skupiony na „Uroczysku”, w zeszłym miesiącu rozpoczął także zdjęcia do innego filmu:

Ponadto rozpocząłem w zeszłym miesiącu zdjęcia do nowego filmu historycznego. będziemy kontynuować w przyszłym roku. Jest to niesamowita koncepcja – wcielam się w realną postać, z którą osobiście silnie się utożsamiam. Cieszę się, że jest to poważny, bardzo ważny ideologicznie film, ale więcej na razie powiedzieć nie mogę.

Źródło: Super Express

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16