Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Blanka ujawniła, jak naprawdę wygląda jej relacja z synem Edyty Górniak
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 27.02.2023 22:12

Blanka ujawniła, jak naprawdę wygląda jej relacja z synem Edyty Górniak

Blanka
fot. KAPiF/facebook.com/BadzmyRazem.TVP

Blanka z utworem "Solo" będzie reprezentować Polskę podczas Eurowizji 2023 w Liverpoolu. Internauci jednak nie są z tego faktu zadowoleniu, pojawiły się nawet pogłoski o ustawce, a potem o plagiacie. Teraz pojawiły się komentarze, że to przyjaźń z Allanem Krupą zapewniła jej wygraną. Piosenkarka dementuje.

Wokalistka nie może cieszyć się wygraną przez kolejne przykry i oskarżające ją komentarze. Internauci zarzucają jej okropne rzeczy. 

Blanka o relacji z Allanem Krupą

Wielu widzów nie może się pogodzić ze zwycięstwem Blanki, niektórzy nawet sądzą, że Edyta Górniak miała w tym swój udział. W komentarzach znalazły się spekulacje, na temat przyjaźni wokalistki z Allanem Krupą, pojawiają się domysły, że to właśnie dlatego będzie reprezentować Polskę. Blanka ujawniła czy poznała wcześniej syna piosenkarki. 

Nie mamy żadnej relacji. Poznałam go w momencie, jak usiadłam obok niego. Wcześniej go nawet nie widziałam. Nie było miejsca, żeby usiąść, jak już wróciłam. Jedynym miejscem był taki skraweczek obok Allana. Stwierdziłam, że usiądę obok niego. Usiadłam i zapytałam się go czy w ogóle mogę tu usiąść. On odpowiedział: tak, dobra, siadaj. Tyle – powiedziała Blanka w rozmowie z Plejadą. 

Michał Szpak nie wytrzymał, ostre słowa po zwycięstwie Blanki. Zdenerwował się?

Preselekcje do Eurowizji 2023: Internauci "To ustawka"

Autorka hitów "Solo" i "Better" poznaje ciemne oblicze sławy. Internauci nie zostawiają na niej suchej nitki, miłe komentarze giną wśród tych negatywnych. Wygląda na to, że szum wokół reprezentantki Polski na Eurowizji 2023 jeszcze trochę potrwa. 

Wielka wytwórnia. Znajoma syna przewodniczącej jury, liczne występy w TVP, miała na nich tancerzy Egurroli, który zasiadał w jury. Największe zagrożenia w postaci Alicji i Janna postawione przez jury na 4 i 5 miejscu, co daje niemalże pewność wygranej osoby, która dostanie u nich 12 pkt. Jeżeli to nie jest ustawka to co? Na pewno nie jest tu nic przypadkowego napisała jedna z internautek.

– Mam nadzieję, że dożyje momentu, gdzie przestanie istnieć jury i tylko nasze głosy będą się liczyć, bo inaczej co roku będziemy okradani przez TVP i będziemy się wstydzić naszych wyborów – dodał kolejny. 

Eurowizja 2023: kim jest Blanka?

Pierwszy utwór Blanki to "Better" który ma prawie pół miliona wyświetleń na You Tubie. Kolejnym utworem jest właśnie "Solo" który cieszy się aż 11 milionami wejść. 

Blanka próbowała swoich sił również jako modelka w 10. edycji programu "Top Model" w 2021 roku. Niestety jej przygoda w show zakończyła się na etapie bootcampu.