Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bardzo niska emerytura Zbigniewa Buczkowskiego. Aktor powiedział, co zamierza
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.02.2023 19:00

Bardzo niska emerytura Zbigniewa Buczkowskiego. Aktor powiedział, co zamierza

Zbigniew Buczkowski
fot. KAPiF

Zbigniew Buczkowski niedawno zdradził, jak wygląda u niego sytuacja z emeryturą. Senior znalazł dodatkowe źródło finansowe, które pomoże mu zadbać o wygodę na starość.

Artyści coraz częściej skarżą się na wysokość emerytur, z którymi muszą spotkać się w kwiecie wieku. Niezależnie od dokonań kulturowych, często muszą szukać dodatkowych źródeł zarobku. Niektórym ciężko zaoszczędzić po luksusowej młodości.

Zbigniew Buczkowski o wysokości swojej emerytury

Działalność aktorska gwiazdora sięga już pół wieku. Występował w produkcjach telewizyjnych, filmowych, a także teatralnych. Choć może pochwalić się dużą popularnością i licznymi wyróżnieniami, seniorskie realia go nie ominęły.

Niedawno aktor zdradził, że jego emerytura nie jest zadowalająca, pomimo regularnych składek. Zbigniew Buczkowski liczy jednak, że w razie potrzeby będzie mógł liczyć na wsparcie bliskich.

Z emeryturami jest różnie. [...] Ja już wiem, że będę miał bardzo niską. Ale z aktorami tak trochę jest, że właściwie nigdy nie przechodzą na emeryturę. Poza tym my, Polacy, jesteśmy bardzo zaradni. Można przecież robić zakupy w sklepach typu Biedronka. No i dzieci zawsze jakoś rodzicom pomagają — wyznał dla "Faktu".

Odsunęła meblościankę i zamarła. To ukrywał przed nią zmarły mąż, sekret wstrząsnął nawet służbami

Zbigniew Buczkowski ma plan na najbliższą przyszłość

Choć aktor mógłby już na spokojnie przejść na emeryturę, finansowe realia nie pozwalają mu odpocząć. W rozmowie z tabloidem zapewniał, że zamierza aktywnie występować przed kamerą, dopóki starczy mu sił.

Ja się czuję jeszcze na tyle młodo i jestem w formie, że będę grał tak długo, jak będę mógł. Byłoby bardzo biednie, gdybym żył na emeryturze. I ja nie chcę iść na emeryturę, mimo że mam swój wiek i to mi się należy — zapowiadał.

Obecnie Zbigniew Buczkowski postawił przede wszystkim na produkcje telewizyjne. Widzowie mogą oglądać go w m.in.: "Barwach szczęścia". Czas pokażę, jak długo będziemy obserwować losy jego serialowej postaci.

Jasnowidz Wojciech Glanc powiedział, co się niebawem wydarzy. Miał wizję
Jasnowidz Glanc i jego wizja
screen youtube.com/ Jasnowidz – Hipnotyzer – Wojciech Glanc
Jasnowidz Glanc podzielił się swoją najnowszą wizją. Niestety nie ma on dobrych wieści dla Polaków. Według niego już niedługo mają się wydarzyć straszne rzeczy. Jasnowidz Glanc jest jednym z głównych konkurentów dla Krzysztofa Jackowskiego. Były brzuchomówca podzielił się niedawno swoją najnowszą wizją, która ma się spełnić już jesienią. Niestety nie ma on dobrych wieści dla Polaków. W pierwszej części swojej przepowiedni jasnowidz Glanc mówi o potwornym skażeniu, które ma się pojawić w Bałtyku. Wygląd wody opisuje jako promieniujące błoto, które będzie świecić w nocy. Jasnowidz wprost mówi, że będzie to bardzo niebezpieczne. – Bardzo, bardzo, wręcz niebezpieczna woda w Bałtyku (…) Takie błoto, które świeci w nocy, jakby to promieniowało czymś (…) Słowa pojawiają się takie jak „tragedia na sopockim molo” – stwierdził jasnowidz Glanc. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:
Czytaj dalej
Ksiądz skomentował niestosowny sms od parafianki. Na mszy nie gryzł się w język
ksiądz
youtube.com/Wroniecka
Zwykle to ksiądz ma konkretne wymagania dotyczące tego, jak wierni powinni przyjąć go po kolędzie. Pewien duchowny otrzymał jednak od parafianki wiadomość z odwrotnymi instrukcjami. To go rozwścieczyło. Kapłan nie gryzł się w język na kolejnej mszy. Zacytował nawet treść wiadomości.
Czytaj dalej