Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > PILNE oświadczenie Anny Lewandowskiej. Zwróciła się do Polaków, po czym zablokowała nawet komentarze
Michał Fitz
Michał Fitz 20.09.2023 09:09

PILNE oświadczenie Anny Lewandowskiej. Zwróciła się do Polaków, po czym zablokowała nawet komentarze

Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowska

Anna Lewandowska przeważnie zwraca się w nagraniach do swoich fanów w sprawie zdrowia czy urody. Tym razem zamieściła jednak w mediach społecznościowych dużo poważniejszy komunikat, w którym odnosi się do sprawy, która jest niezwykle ważna i niecierpiąca zwłoki. 

Anna Lewandowska wykorzystuje swoją popularność

 Anna Lewandowska, choć oczywiście żyje celebryckim życiem, wykorzystuje także swoje ogromne, międzynarodowe zasięgi do szczytnych celów. Zdarza jej się reklamować różne akcje charytatywne, czy inne przedsięwzięcia, które mogą komuś pomóc.

Stara się też nie propagować złych wzorców na Instagramie. Promuje zdrowy tryb życia i inne, pozytywne wartości. Teraz zabrała głos, by zaapelować do swoich fanów w sprawie ich obywatelskiego obowiązku. Widać, że dla niej to ważna sprawa. To, co powiedziała może mocno poruszyć!

Anna Lewandowska (2).png
Anna Lewandowska
fot. KAPiF

 

Anna Lewandowska (3).png

 

"Dusza strzaskana, serce popękane". Fani reagują na najnowszy post Marcina Hakiela

Anna Lewandowska z apelem wyborczym

Wydawać by się mogło, że Anna Lewandowska, która dba o nieskazitelny wizerunek, będzie wolała unikać tak grząskich i śliskich tematów jak polityka, by czasem nie zrazić do siebie części fanów. A jednak go poruszyła. Swój apel nagrała jednak w na tyle sprytnym i neutralnym tonie, że nie powinna na nim stracić. Mimo to, dla bezpieczeństwa i własnego spokoju, wyłączyła możliwość komentowania wpisu.

W jej filmie próżno bowiem szukać haseł wyborczych, nazw partii czy nawet nazwisk konkretnych polityków. Wręcz przeciwnie, Lewandowska w nagraniu zaznacza, że najbliższy okres będzie pełen propagandy i trudnych do spełnienia obietnicy. 

Anna Lewandowska (4).png
Anna Lewandowska
fot. KAPiF
Anna Lewandowska (1).png
Anna Lewandowska
fot. KAPiF

Anna Lewandowska zachęciła do pójścia na wybory

Żona kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej w swoim nagraniu po prostu zachęciła swoich fanów do pójścia na wybory, bo to jedna z nielicznych szans dla zwykłego obywatela, by miał realny wpływ na decyzje podejmowane w jego państwie. Przyznała, że sama zagłosuje, choć będzie wtedy w Barcelonie, czym dała do zrozumienia, że wymówek od głosowania nie będzie tolerować.

Wybory są dla nas, nie dla polityków. Raz na cztery lata mamy realny, naprawdę realny wpływ na to, jak tak naprawdę będzie wyglądać Polska. […] Głosujmy nie dlatego, że musimy, ale dlatego, że możemy. To wielki przywilej. Głosujcie zgodnie z własnym sumieniem

Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"