Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Przeżyliśmy wiele pięknych chwil". Anna Lewandowska nagle zaczęła mówić o Robercie. Polacy byli w błędzie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.09.2023 21:35

"Przeżyliśmy wiele pięknych chwil". Anna Lewandowska nagle zaczęła mówić o Robercie. Polacy byli w błędzie

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat męża. Fot. KAPiF

W ostatnim czasie o Robercie Lewandowskim jest naprawdę głośno. O kapitanie reprezentacji Biało-Czerwonych mówi się głównie w kontekście niezbyt dobrej passy w grze w kwalifikacjach do Euro 2024. Tymczasem nagle jego żona postanowiła wypowiedzieć się o Robercie w zaskakujący sposób. Anna Lewandowska w najnowszym wywiadzie wyprowadziła wszystkich z błędu!

Na Roberta Lewandowskiego po porażce Polski z Albanią spadł niemały hejt

Do kolejnych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej zostało niewiele czasu. Obecnie trwają eliminacje do konkursu, które niestety, jak dotąd, nie poszły najlepiej drużynie Biało-Czerwonych. 10 września reprezentacja Polski przegrała z Albanią w Tiranie 0:2. Po przegranym spotkaniu Robert Lewandowski przeprosił rodaków, jednak Ci jedynie zakpili z jego słów.

Obecnie Polska znajduje się na przedostatnim, 4. miejscu w tabeli. Dla naszej reprezentacji jest to powód do niepokoju, ponieważ istnieje szansa, że nie będą mieli szansy wystąpić w rozgrywkach w przyszłym roku. Wiele niezadowolonych z tego powodu osób zaczęło krytykować kapitana drużyny, Roberta Lewandowskiego. Niektórzy zarzucają jemu, ale i pozostałym członkom reprezentacji, iż ci starają się jedynie w szeregach swoich drużyn, natomiast w reprezentacji już nie. Właśnie okazało się, jak sytuacja wygląda naprawdę!

"Dusza strzaskana, serce popękane". Fani reagują na najnowszy post Marcina Hakiela

Anna Lewandowska nietypowo zareagowała na przegrany mecz Polski z Albanią

Po przegranym meczu z Albanią Robert Lewandowski przeprosił Polaków za porażkę drużyny, której w ostatnim czasie nie idzie najlepiej. W internecie posypał się hejt w kierunku kapitana Biało-Czerwonych. Wiele osób było ciekawych, jak mecz skomentuje Anna Lewandowska, najpopularniejsza z polskich WAGs. Tymczasem ona zupełnie zaskoczyła swoją postawą.

Dzień po porażce Polaków z Albańczykami, żona Roberta Lewandowskiego opublikowała na swoim Instagramie zaskakujące wideo. Polacy oczekiwali, że w jakiś sposób skomentuje przegrany mecz. Tymczasem ona przywitała fanów z szerokim uśmiechem na ustach oraz entuzjazmem, gotowa, by poprowadzić trening. Wówczas wiele osób myślało, że nie doczeka się komentarza na ten temat. Jednak Anna Lewandowska postanowiła ponownie zaskoczyć.

Anna Lewandowska wypowiedziała się o Robercie Lewandowskim w "DDTVN"

Niedawno Anna Lewandowska była gościnią w programie “Dzień Dobry TVN”, gdzie postanowiła wypowiedzieć się o mężu oraz presji, jaką musi znosić w ostaniem czasie. Okazuje się, że Robert Lewandowski ciężko znosi porażki drużyny:

Wiem, jak mu jest ciężko – mówiła sportsmenka. – Przeżyliśmy wiele pięknych chwil z reprezentacją, jak i wiele przykrych momentów. Jedyne, co mogę powiedzieć, to Robert bardzo przeżywa te mecze i bardzo mu zależy. Wiem o tym, jak bardzo chce.

Prowadzący postanowili spytać dodatkowo o nietypową “cieszynkę”, na którą zdecydował się Robert Lewandowski po trafionym golu w meczu z Wyspami Owczymi. Jego żona nie chciała jednak zdradzić jej dosłownego znaczenia:

Tego typu znaki to są nasze połączenia między nami, ale po prostu wiem, jak mu jest ciężko – odparła tajemniczo.

Projekt bez nazwy - 2023-09-19T204120.429.png
Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat męża. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-09-19T204137.653.png
Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat męża. Fot. KAPiF
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik