Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Bardowska sprzedaje swoje używane ubrania. Za jedną z sukienek trzeba słono zapłacić
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 12.07.2023 18:43

Anna Bardowska sprzedaje swoje używane ubrania. Za jedną z sukienek trzeba słono zapłacić

Anna Bardowska
Anna Bardowska wyprzedaje swoją szafę. Fot. instagram.com/ania.bardowska

Anna Bardowska doskonale radzi sobie z rozgłosem, jaki udało jej się zdobyć dzięki uczestnictwie w programie “Rolnik szuka żony”. Na mediach społecznościowych śledzą ją tysiące wiernych fanów. Anna Bardowska właśnie poinformowała ich o wyprzedaży swojej szafy, będziecie zaskoczeni, za ile sprzedaje jedną z kreacji!

Anna Bardowska ogłosiła wyprzedaż ubrań

Anna Bardowska wzięła udział w 2. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Na łamach show poznała Grzegorza — między parą od razu zaiskrzyło! Ostatecznie to właśnie on zaskarbił sobie sympatię Ani. Razem stworzyli duet, który pokochali widzowie "Rolnika". Ich poczynania śledzą nawet po zakończeniu przygody z programem. 

Profil Anny Bardowskiej na Instagramie obserwuje ponad 293 tys. internautów. Gwiazda programu “Rolnik szuka żony” dzieli się na nim kadrami z życia rodziny, a także modowym i urodowym kontentem. W jednej z nowych relacji poinformowała fanów o rozpoczęciu wyprzedaży ubrań ze swojej garderoby. Do sprzedaży trafiły najcenniejsze perełki Bardowskiej.

Horror na plaży. Ciało małego chłopca leżało na piasku

Anna Bardowska sprzedaje koronkową sukienkę

Jestem w naszej garderobie i robię taki mały albo duży przegląd ubrań. Po prostu powiedziałam sobie, że nie będę chomikiem i w miarę na bieżąco będą wystawiać ubrania, w których nie chodzimy – poinformowała obserwatorów Anna  Bardowska.

W kolejnych kafelkach kobieta pokazała kilka ubrań, które zamierza wystawić na sprzedaż. Wśród nich znalazła się m.in. koronkowa, prześwitująca sukienka w odcieniu jasnego fioletu, którą gwiazda programu “Rolnik szuka żony” założyła m.in. na Pierwszą Komunię swojej młodszej siostry. Postanowiliśmy sprawdzić, ile kosztuje kreacja. Będziecie zaskoczeni, jaką cenę krzyknęła za nią Anna Bardowska!

Skąd wzięła się wysoka cena sukienki Anny Bardowskiej?

Wszystkie swoje ubrania Anna Bardowska sprzedaje za pomocą aplikacji Vinted. Nietrudno odnaleźć na niej konto kobiety, które nazywa się tak samo, jak ona — “aniabardowska”. Wśród rzeczy, które uczestniczka programu “Rolnik szuka żony” postanowiła sprzedać, znalazła się koronkowa sukienka, w której już kilka razy wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć na jej mediach społecznościowych. Okazuje się, że kobieta wystawiła ją za 1200 złotych! Kreacja pochodzi jednak od marki “Self-Portrait”, więc jej cena nie powinna dziwić. Na stronie marki sukienki wahają się od ponad 1 do nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Mimo zaskakującej ceny koronkowej sukienki, którą postanowiła sprzedać Anna Bardowska, większość ubrań kobiety pochodzi z sieciówek, więc zostały wystawione za znacznie niższe kwoty. Każda fanka bohaterki show “Rolnik szuka żony” znajdzie wśród nich coś dla siebie.

vinted
Anna Bardowska sprzedaje sukienkę za 1200 złotych. Fot. Vinted/aniabardowska
vinted
Anna Bardowska sprzedaje sukienkę za 1200 złotych. Fot. Vinted/aniabardowska
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny