Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Andrzej z Plutycz przeprowadził gruntowny remont. Po przekroczeniu progu szczęka opada, tak teraz mieszka
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.02.2023 12:47

Andrzej z Plutycz przeprowadził gruntowny remont. Po przekroczeniu progu szczęka opada, tak teraz mieszka

Andrzej z Plutycz, Rolnicy.Podlasie
fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze

Andrzej z Plutycz pochwalił się fanom swoją odnowioną łazienką. Dom uczestnika programu “Rolnicy. Podlasie” przeszedł gruntowny remont. Jak teraz mieszka rolnik?

Nie da się ukryć, że widok nowej łazienki mężczyzny naprawdę robi wrażenie. A co z resztą pomieszczeń? 

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz pochwalił się nową łazienką

Nie da się ukryć, że warunki, w jakich do tej pory mieszkali Gienek i Andrzej z Plutycz naprawdę pozostawiały wiele do życzenia. Teraz młodszy z uczestników reality show “Rolnicy. Podlasie” postanowił zafundować sobie gruntowny remont i wybudować nową łazienkę. 

Na kanale rolników na YouTubie króluje filmik, na którym widzimy, jak fachowcy pokazują Andrzejowi jego odnowioną łazienkę. Nie da się ukryć, że widok pomieszczenia naprawdę wbija w fotel.

Joe Biden przemawiał, nagle zwrócił się do Agaty Dudy. Takich słów się nie spodziewała na oczach całej Polski

Jak teraz wygląda dom Andrzeja z Plutycz?

Już na pierwszy rzut oka widać, że łazienka rolnika stała się naprawdę schludnym i pięknie urządzonym pomieszczeniem. Uwagę zwraca przede wszystkim stojąca naprzeciwko drzwi wejściowych kabina prysznicowa z czarnymi elementami oraz dopasowana do niej umywalka. 

Obok kabiny znajduje się również niewielka toaleta, a niedaleko niej pralka. Fachowcy zadbali również o ogrzewanie i w dalszej części odcinka uczyli rolnika obsługi jego nowego grzejnika elektrycznego.

Uczestnik programu “Rolnicy. Podlasie” natychmiast zwrócił uwagę na jasność pomieszczenia. Spodobało mu się nie tylko duże okno, które wpuszcza do środka mnóstwo światła słonecznego, ale też piękne lampy rozświetlające wnętrze.

"Rolnicy. Podlasie": Fani zaapelowali do Andrzeja po remoncie łazienki

Andrzej z Plutycz zaraz po wejściu do łazienki zwrócił uwagę na liczne dodatki i ozdoby, które znalazły się w tym pomieszczeniu. Spodobały mu się nie tylko eleganckie koszyczki, ale też świece zapachowe, perfumy oraz odświeżacz powietrza. Fachowcy zaśmiali się, że w ten sposób chcieli pomóc uczestnikowi “Rolnicy. Podlasie” przygotować się na przyjęcie potencjalnej kandydatki na żonę,

W komentarzach natomiast fani zwrócili uwagę na całkiem inną kwestię. Internauci apelują do Andrzeja, aby utrzymywał czystość w nowym pomieszczeniu i nie zaniedbał go w takim sam sposób jak resztę domu. 

-Ładna łazieneczka. Teraz pora na kolejne pomieszczenia. Żeby tylko potrafili utrzymać porządek, bo inaczej szybko przestanie być ładnie

-Andrzej uszanuj pracę ludzi, utrzymaj czystość, podziękuj systematycznym sprzątaniem łazienki, piękna, doceń pracę ludzi

-Przepiękna łazienka, tylko dbać teraz o czystość w niej i super - czytamy w komentarzach pod nagraniem.

 

Zobacz nagranie:

Zobacz zdjęcia:

Rolnicy. podlasie 2.jpg
fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze
Rolnicy. podlasie 1.jpg
fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze
Rolnicy. podlasie 3.jpg
fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze

Jak wygląda reszta domu Andrzeja z Plutycz?

Internauci mają powody, aby prosić Andrzeja o zachowanie czystości. Nie jest tajemnicą, że rolnik bardzo często jest krytykowany za to, jak dba o porządek w swoim gospodarstwie. Fani uważają, że to właśnie z powodu brudu i nieporządku, a nie biedy, jak twierdzi mężczyzna, dom uczestników “Rolnicy. Podlasie” nie prezentuje się najlepiej. 

-Jakbym miał tych pieniędzy więcej to jakaś obora może by powstała. Coś tam byłoby zmienione. Podwórko nie byłoby w błocie, żeby były te pieniądze. A z tych krów jakież to pieniądze? Nie ma majątku z tego - powiedział w jednym z odcinków 40-letni Andrzej.

Teraz w komentarzach pod najnowszym wideo z łazienki widzowie mają nadzieję, że Andrzej z Plutycz zdecyduje się na remont kolejnych pomieszczeń domu, które niestety pozostawiają wiele do życzenia. Trzymają również kciuki za porządki w domu rolników oraz oczyszczenie ich podwórka, na którym można zobaczyć mnóstwo starych, zniszczonych mebli i składowanych gratów.

Zobacz zdjęcia:

 

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik