Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej Grabowski smutno o relacji z wnuczkami. Tak na niego reagują, to cena za wielką karierę
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.06.2023 09:07

Andrzej Grabowski smutno o relacji z wnuczkami. Tak na niego reagują, to cena za wielką karierę

Andrzej Grabowski
fot. KAPiF

Andrzej Grabowski może się pochwalić imponującą karierą. Mimo podeszłego wieku aktor wciąż angażuje się w różne projekty zawodowe. Na planie spędza mnóstwo czasu. Okazuje się, że odbiło się to na życiu jego rodziny. 

Nie wszyscy krewni potrafią poradzić sobie z faktem, że Andrzej Grabowski większość czasu spędza w pracy. W najnowszym wywiadzie aktor opowiedział o trudnej relacji z wnuczkami.

Andrzej Grabowski szczerze opowiedział o pracy aktora

Andrzej Grabowski ma 71 lat, jednak wciąż pozostaje aktywny zawodowo. Aktor nie pozwala sobie na odpoczynek i wciąż bierze udział w wielu projektach, na których spędza większość swojego czasu. W nielicznych wolnych chwilach od pracy Andrzej Grabowski spędza czas z bliskimi. Niejednokrotnie podkreślał, że nie jest to jednak proste. Na bieżąco bierze udział w kolejnych projektach zawodowych, co sprawia, że jego grafik jest napięty.

– Mój zawód nie polega na wstawaniu o 6 czy 7 rano i wyjściu na 12 godzin do pracy tylko od czasu do czasu pracuje się bardzo intensywnie, potem ma się trochę wolnego. Albo się go nie ma, bo gra się w teatrze, robi się stand-upy – opowiadał Grabowski w ostatnim wywiadzie w “Dzień Dobry TVN”.

Pilne wieści prosto ze szpitala. W takim stanie jest Dominik Abus z Gogglebox

Andrzej Grabowski opowiedział o relacji z wnuczkami

Z pierwszego małżeństwa Andrzej Grabowski doczekał się dwóch córek. Każda z nich jest w szczęśliwej relacji. Starsza, Zuzanna, jest mamą Hani i Basi, zaś druga, Katarzyna, w 2021 urodziła najmłodszą wnuczkę aktora — Jagodę. W rozmowie w “Dzień Dobry TVN” Grabowski przyznał, że ze względu na pracę nieczęsto odwiedza rodzinę. Przez to ma dość trudną relację z wnuczkami, które, gdy były młodsze, bały się go, sądząc, że jest kimś obcym. Dwuletnia Jagoda wciąż reaguje płaczem, gdy widzi dziadka.

– Nie mam zbyt wiele czasu dla żadnej z wnuczek. Dwie starsze wnuczki już się mnie nie boją, ale najmłodsza jeszcze jak mnie widzi, to od razu w płacz i do mamy, mimo że moją fotografię, jak mnie nie było, przyszła i pocałowała – zdradził aktor.

Kim jest Andrzej Grabowski?

Andrzej Grabowski to jeden z najpopularniejszych aktorów na polskiej scenie. Wszyscy z pewnością kojarzą go z serialu “Świat według Kiepskich”, gdzie wcielił się w główną rolę Ferdynanda Kiepskiego. Mogliśmy zobaczyć go również w licznych produkcjach filmowych m.in. “Listy do M”, “Pitbull” czy “Polityka”. Od 2014 był jurorem w  “Tańcu z gwiazdami” emitowanym na antenie Polsatu.

Prywatnie był mężem aktorki Anny Tomaszewskiej, z którą ma dwie córki, Zuzannę i Katarzynę. Jego drugą żoną była charakteryzatorka filmowa, Anitę Kruszewską, jednak para rozwiodła się w 2018 roku. Dwa lata później Grabowski związał się z aktorką Aldoną Grochal. 

Andrzej Grabowski
fot. KAPiF