Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pilne wieści prosto ze szpitala. W takim stanie jest Dominik Abus z Gogglebox
Michał Fitz
Michał Fitz 08.06.2023 18:38

Pilne wieści prosto ze szpitala. W takim stanie jest Dominik Abus z Gogglebox

Dominik Abus
instagram.com/dominik_abus

Dominik Abus jest dobrze znany dzięki swoim występom w programach takich jak “Gogglebox” czy “99. Gra o wszystko”. Ponadto działa także w mediach społecznościowych i serwisie YouTube. W ostatnich dniach nie myślał jednak o pracy a o zdrowiu. Znalazł się w szpitalu.

Influencer opublikował na Instagramie nagranie, w którym wyjaśnił, co się z nim dzieje. Fani mogli się w pierwszej chwili nieźle zmartwić.

Dominik Abus w szpitalu

Dominik Abus stara się utrzymywać stały kontakt z fanami, ale ostatnio na chwilę go zerwał. Nie chciał jednak zostawiać ich bez wyjaśnienia, dlatego po czasie wytłumaczył się z nieobecności. Jak się okazuje, przez 2 dni leżał w szpitalu.

Szybko uspokoił jednak swoich sympatyków. Nie dzieje mu się nic złego, a pobyt w placówce miał jedynie charakter profilaktyczny. Dominik poddał się różnym badaniom, by sprawdzić, w jakiej kondycji zdrowotnej jest jego organizm.

Tak wygląda grób Kory 5 lat po jej śmierci, wzrok ściąga ukryta pod kwiatami rzecz. Dziś rocznica jej urodzin

W jakim stanie zdrowia jest Dominik Abus?

Dominik od lat prowadzi sportowy tryb życia, dlatego przykuwa sporą uwagę do kwestii swojego zdrowia. Okazuje się jednak, że nie było żadnych podstaw do obaw, a zdrowe nawyki utrzymywane latami przyniosły efekty. Badania wykazały bowiem, że jego organizm jest w świetnym stanie.

- Wychodzi na to, że jestem zdrowy jak koń. Jeszcze długo będę z Wami — chwalił się ewidentnie radosny influencer.

Dominik Abus schudł

Bardziej przewrażliwieni fani Abusa mogli zmartwić się jego wizytą w szpitalu także dlatego, że ten niedawno chwalił się zrzuceniem kilkunastu kilogramów. W tym wypadku jednak mniejsza masa ciała nie jest efektem choroby, a zamierzonego planu.

Dominik uznał, że jego imponująca, atletyczna sylwetka nie była jednak optymalna dla jego samopoczucia, dlatego zmienił dietę i ćwiczenia, dzięki czemu zgubił 16 kilogramów. Jak widać, mężczyzna robi wszystko, by czuć się jak najzdrowiej.

Zobacz post:

Źródło: Super Express

Tagi: Gogglebox
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów