Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Agnieszka ze ŚOPW w rocznicę ślubu ogłosiła radosne wieści. Zostało tylko kilka miesięcy!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.02.2023 11:15

Agnieszka ze ŚOPW w rocznicę ślubu ogłosiła radosne wieści. Zostało tylko kilka miesięcy!

Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. Instagram/agnieszka_lyczakowska

Agnieszka z programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” ma niemałe powody do świętowania. Z okazji obchodzonej dziś rocznicy ślubu postanowiła podzielić się z fanami radosną nowiną. Już za kilka miesięcy razem z ukochanym staną przed ołtarzem i powiedzą sobie sakramentalne “tak”.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują rocznicę

Agnieszka Łyczakowska największą popularność zyskała dzięki swojemu udziałowi w kontrowersyjnym show “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Ku pozytywnemu zaskoczeniu i radości telewidzów, przyzwyczajonych do tego, że programowe eksperymenty zazwyczaj kończyły się niewypałem, Agnieszka i Wojtek okazali się parą wręcz idealną. 

Zakochani nie tylko nie myśleli o rozwodzie, ale też szybko zaczęli budować wspólną przyszłość. Dziś mijają dokładnie cztery lata od rozpoczęcia ich niesamowitej przygody w programie i tym samym od zawarcia przez nich związku małżeńskiego.

Socha prawie nie pokazuje starszego męża, teraz zrobiła wyjątek. Wiśniewski nie spuszcza jej z oczu

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka podzieliła się wzruszającym nagraniem

Z tej wyjątkowej okazji uczestniczka programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” postanowiła podzielić się z fanami wzruszającym nagraniem, na którym widzimy wspólną drogę, jaką pokonała wraz z ukochanym Wojtkiem. Na filmiku możemy zobaczyć nie tylko momenty z emitowanego w telewizji ślubu i wesela, ale również kilka prywatnych zdjęć zakochanych.

-Dziś mija nam 4 lata, od kiedy zaczęliśmy wspólną przygodę w programie. Przygodę, która przerodziła się w miłość, w rodzinę… Mamy siebie, mamy miłość, mamy naszą kochaną córeczkę i piękne wspólne życie - napisała Agnieszka pod zamieszczonym na Instagramie nagraniem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojciech staną przed ołtarzem

To jednak niejedyna informacja, która wzbudziła powszechną radość internautów. Agnieszka uchyliła rąbek tajemnicy na temat swojej przyszłości. Okazało się, że wraz z ukochanym Wojtkiem zamierzają przypieczętować swoje uczucie ślubem kościelnym, a ten będzie miał miejsce już za kilka miesięcy.

Kobieta nie kryje swojej radości i nie może doczekać się, kiedy wraz z mężem staną przed ołtarzem i wypowiedzą sakramentalne “tak”.

-Za kilka miesięcy przypieczętujemy ją naszym ślubem kościelnym.
Czy można chcieć czegoś piękniejszego?! - napisała na instagramowym profilu uczestniczka programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Fani nie kryją swojej radości i w komentarzach pod wzruszającym filmikiem postanowili pogratulować parze ich kolejnego kroku oraz minionych czterech lat.

-Jesteście wspaniali, dużo miłości na długie lata

-Od początku wam kibicowałam, cudowna z was para i dużo miłości na kolejne lata, buziaczki dla kochanej Antosi

-Już 4 lata! Gratulacje Kochani, Kolejnych wspólnych lat w miłości i zrozumieniu - czytamy pod filmikiem Agnieszki w social mediach.

Zobacz post:

 

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik