Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „500 plus moja siostra wydaje na paznokcie i rzęsy. Nie potrzebuje ich, ale jak dają, to bierze”
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 09.02.2020 19:42

„500 plus moja siostra wydaje na paznokcie i rzęsy. Nie potrzebuje ich, ale jak dają, to bierze”

500 plus
pixabay.com, picjumbo_com

500 plus z założenia miało być programem, który pomaga rodzicom w wychowaniu swoich pociech przez comiesięczne świadczenia. Tymczasem okazuje się, że matki wydają je na realizację swoich potrzeb. 500 plus moja siostra wydaje na paznokcie i rzęsy. Nie potrzebuje ich, ale jak dają, to bierze, napisała oburzona czytelniczka Lelum.pl

Przypomnijmy, że pieniądze te wypłacane są każdego miesiąca, dla wszystkich rodziców, którzy złożyli odpowiedni wniosek. Mimo że teoretycznie powinny być przeznaczane na potrzeby dziecka, w rzeczywistości bywa z tym naprawdę różnie. Dodajmy, że nigdy nie zostało sprecyzowane, na co dokładnie należy je wydawać. Paznokcie i rzęsy? Czego się nie robi, aby dzieci mogły być dumne ze swoich rodziców.

500 plus siostra wydaje na swoje potrzeby

Kobieta swoim wyznaniem podzieliła się z redakcją Lelum.pl. Zastanawiałyście się kiedyś, na co rodzice wydają 500 plus? Okazuje się, że w przypadku niektórych matek jest to niezawodny sposób na regularne wizyty w salonach piękności.

-Kochana Redakcjo. Długo zastanawiałam się, czy napisanie do was mojej wiadomości będzie dobrym pomysłem. W końcu chodzi tu u moją jedyną siostrę, a sam temat, mimo że kontrowersyjny… wałkowany był już pewnie miliard razy- napisała jedna z kobiet.

Czytelniczka wyznała, że ma dosyć patrzenia na to, w jaki sposób jej siostra wydaje pieniądze z programu 500 plus. Boi się zwrócić jej uwagę, ponieważ sama jest bezdzietna. Nie bez przyczyny przyjęło się, że ci, którzy nigdy nie mieli dziecka, mają w kwestii ich wychowania najwięcej do powiedzenia.

  1. Na zdjęciu znajduje się 6 żołnierzy, 99% osób nie znajdzie wszystkich. Internauci wzburzeni
  2. Robert Lewandowski pokazał siostrę. Jest piękną kobietą z wieloma sukcesami

Jak matki wydają 500 plus?

Kobieta dodaje następnie, że pieniądze otrzymane od państwa, wydaje na swoje potrzeby.

500 plus moja siostra wydaje na paznokcie i rzęsy. Nie potrzebuje ich, ale jak dają, to bierze- napisała czytelniczka.

Wspólnie z mężem zdecydowanie nie mogą narzekać na kiepską sytuację finansową. Ona prowadzi świetnie prosperującą kawiarnie, a on jest dyrektorem w salonie samochodowym. Co więcej, sam zaproponował jej, aby ten nieoczekiwany zastrzyk gotówki wydawała na swoje potrzeby.

-Mają dwójkę dzieci. O co będą starać się tym razem, aby spełniać swoje zachcianki? Przecież są jeszcze świadczenia w ramach programu dobry Start i świadczenia rodzinne! Litości…- spuentowała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

500 plus

500 plus matki przeznaczają na swoje przyjemności.

500 plus

Siostra wydaje pieniądze na własne potrzeby.

500 plus

Zapomniała, jaka jest idea świadczeń.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rak jelita grubego jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Jego objawy często są bagatelizowane
  2. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  3. Zakochana Urszula Dudziak spełnia swoje marzenia. ”Serce nie Nie żyje 12-letni chłopiec z domu dziecka. Do tragedii doprowadziła zabawkasiwieje”
  4. Przyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
  5. Widzowie Królowych życia kochali ją. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą
Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16