Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona ciągle wychodziła do toalety z telefonem. Gdy mąż odkrył prawdę, zemdlał
Marta Kulik
Marta Kulik 21.11.2019 11:16

Żona ciągle wychodziła do toalety z telefonem. Gdy mąż odkrył prawdę, zemdlał

screen z nagrania YouTube

Żona od tygodni wychodziła do toalety z telefonem i ciągle go pilnowała. Wcześniej nie miała problemu z tym, żeby zostawiać smartfona na widoku. Mąż bez słowa cierpliwie przyglądał się jej podejrzanemu zachowaniu, ale w końcu postanowił sprawdzić, co za tym stoi. Kiedy odkrył prawdę, zemdlał. Potem myślał już tylko o rozwodzie.

Kiedy żona zaczęła robić dziwne rzeczy i coraz częściej zamykała się z telefonem, mąż od razu pomyślał, że może pisać z innym facetem. Starał się jednak ufać ukochanej i szanował jej prywatność. Kiedy miał już tego dość i postanowił złamać swoją zasadę. W nocy sprawdził, co spowodowało jej podejrzane zachowanie. Nie mógł znieść prawdy.

Żona zabiera telefon do łazienki

Kiedy żona wychodzi z telefonem i pilnuje go na każdym kroku, większość facetów od razu podejrzewa ją o romans z innym. Często mają rację, ale w tym przypadku prawda nie była tak oczywista. Kiedy kobieta kolejny raz ukrywała się z telefonem, jej mąż wiedział, że musi poznać prawdę.

żona

Chciał postąpić uczciwie, dlatego próbował rozmawiać z żoną. Ta twierdziła, że nie zachowuje się dziwnie, a wszędzie zabiera ze sobą telefon ze względu na pracę i problemy przyjaciółki. Mężczyzna miał wrażenie, że nie jest z nim szczera, dlatego postanowił, że dla własnego spokoju sprawdzi, czy małżonka mówi prawdę.

Mąż poznał prawdę

Facet dobrze wiedział, że nie może poprosić żony o telefon, bo ta wcześniej usunie wszystko, co próbuje ukryć. Kiedy położyli się spać, czekał, kiedy zaśnie i delikatnie wyjął telefon spod jej poduszki. Gdy już miał go w rękach, wyszedł, aby nie mogła mu go odebrać.

ŻONA

To, co zobaczył, wstrząsnęło nim bardziej, niż się tego spodziewał. Jego żona miała romans, ale… z koleżanką z pracy. Wiedział, że często się spotykały, ale sądził, że po prostu lubią razem plotkować. Gdy przeczytał jej SMS-y… zemdlał. Z wiadomości dowiedział się, że kobieta jest biseksualna, co odkryła dopiero po ślubie. Nie zamierzał jej wybaczać i nie chciał słuchać zapewnień o jej miłości. Już po kilku minutach po odzyskaniu przytomności.podjął decyzję o rozwodzie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Jej usta budzą ogromne zainteresowanie w internecie. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, by zrozumieć powód
  3. Kochanek nie przyjmował do wiadomości, że to koniec romansu. Napisał do męża ukochanej list, który zniszczył wszystko
  4. Nastolatka usłyszała od lekarzy, że jest „zbyt młoda na depresję”. Teraz walczy o życie, jej rodzina jest zdruzgotana
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik