Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mało kto interesował się, kim jest żona Rafała Trzaskowskiego. Wielu może się zdziwić
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 13.06.2020 21:31

Mało kto interesował się, kim jest żona Rafała Trzaskowskiego. Wielu może się zdziwić

Małgorzata Trzaskowska (1)
Kadr z wywiadu Doroty Wellman z Małgorzatą Trzaskowską; screen youtube.com/tvnpl

Żona Rafała Trzaskowskiego, to kobieta, która zdecydowanie chroni swoją prywatność. W 2018 roku udzieliła jednak wywiadu dla Vogue Polska i uchyliła rąbka tajemnicy. Będziecie zaskoczeni, jeśli nie wiedzieliście, kim jest Małgorzata Trzaskowska.

Żona Rafała Trzaskowskiego wzbudza ostatnimi czasy wiele emocji. Część Polaków widzi w niej przyszłą Pierwszą Damę. Do tej pory niewiele było wiadomo o Małgorzacie Trzaskowskiej. Zebraliśmy dla was informacje, które niektórych mogą naprawdę zadziwić!

Kim jest żona prezydenta Warszawy?

Jak dowiadujemy się z portalu wiadomosci.onet.pl, Małgorzata Trzaskowska pochodzi z Rybnika, jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Męża poznała w wieku 19 lat i od tamtej pory tworzą partnerski związek. Kobieta ma w swoim zawodowym dorobku wiele istotnych funkcji.

Żona Rafała Trzaskowskiego pracowała w warszawskiej agencji reklamowej, w stołecznym ratuszu odpowiadała za promocję miasta, a następnie zasiadła w biurze rozwoju gospodarczego. Zrezygnowała z pracy w samorządzie, gdy jej mąż objął funkcję prezydenta miasta.

  1. Od 19 czerwca będziemy przestrzegać obostrzeń tylko w jednym miejscu? Wielu Polaków będzie niezadowolonych
  2. Tysiące ludzi popełnia fatalny błąd podczas panierowania kotletów schabowych. Sekret tkwi w 2 zaskakujących składnikach
  3. Złodziej okradł mnóstwo mieszkań. Wszyscy wpuszczali go do środka, miał jeden sposób, jakiego jeszcze nie było

Małgorzata Trzaskowska nie ukrywa swoich poglądów

– […] Dziś naszym obywatelskim obowiązkiem jest angażowanie się w sprawy zasadnicze, choćby poprzez udział w demonstracjach w obronie konstytucji czy praw kobiet – powiedziała Małgorzata Trzaskowska w rozmowie z Vogue Polska.

Kobieta nie kryje oburzenia obecnym sposobem zarządzania państwem polskim.

– Uznaję otwarte powiązanie polskiego Kościoła z władzą za zaprzeczenie wartościom, których miał być wzorem: skromności, empatii, pomocy słabszym. Kościół nie zdał egzaminu, gdy PiS atakował sądy czy prawa kobiet (…). Dlatego nie wysłałam Stasia na komunię i nasze dzieci nie chodzą już na religię – dowiadujemy się z wywiadu w Vogue Polska.

Trzaskowska przez swoje radykalne poglądy zaskarbiła serca wielu Polaków, ale nie wszystkim się one spodobały. Ciekawi jesteśmy kolejnych wypowiedzi Małgorzaty Trzaskowskiej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Żona

Małgorzata Trzaskowska, żona prezydenta Warszawy szczerze mówi o swoich poglądach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagła, gigantyczna awantura w programie na żywo, prowadząca nie wytrzymała. Aż trudno uwierzyć
  2. Seria poważnych wypadków w Tatrach, najgorszy na Rysach. Do akcji ruszył śmigłowiec
  3. Szkoła dopuściła się ogromnej pomyłki, konsekwencje są tragiczne. Zachowanie chłopca nie wzbudziło podejrzeń nauczycieli?
  4. Był bezdomny i żebrał o pieniądze, dziś jest wielką gwiazdą. Na jaw wyszły niewiarygodne fakty
  5. MEN wydało najnowsze oświadczenie w sprawie egzaminów ósmoklasisty. Wypłynęły ważne informacje, zostało kilka dni
  6. Minister zdrowia nagle podpisał ważną decyzję. Z dnia na dzień ograniczono jeden z zakazów

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów