Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 12.10.2019 16:18

Żona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu

żona
Fot.screen youtube.com

Żona poukrywała kamery w różnych miejscach w domu, kiedy jej mąż zaczął podejrzanie się zachowywać. Kobieta podejrzewała wiele rzeczy, ale na pewno nie to, co zobaczyła. Zachowanie jej męża od razu się wyjaśniło. Monika natychmiast wyprowadziła się z domu, kiedy zobaczyła, co robił w nim Adrian. Teraz jest rozdarta.

Kobieta już od dłuższego podejrzewała najgorsze. Ale to, co jego żona widziała w najgorszych koszmarach, nie było nawet w jednej dziesiątej tak złym scenariuszem, jak ten napisany przez życie. — Nie wiem, jak miałabym teraz z nim normalnie rozmawiać, spojrzeć się mu w oczy… Zawsze myślałam, że jesteśmy normalną, chrześcijańską rodziną.

Żona odkryła jego sekret

Kiedy Monika po raz pierwszy zauważyła dziwne zachowanie męża, nie uznała, że jest to cokolwiek wartego uwagi. Uznała, że Adrian jest po prostu przepracowany, dlatego zachowuje się trochę nietypowo. Nic niepokojącego. Po kilku miesiącach żona mężczyzny zmieniła zdanie. Zaczęła poważnie się niepokoić.

żona

— Naprawdę ciężko opisać jego zachowanie z tego okresu inaczej niż po prostu dziwne — opowiada Monika. — Coś tam pod nosem mamrotał od rzeczy, wpatrywał się w jeden punkt z szeroko otwartymi oczami. Zaczęłam podejrzewać, że zaczął pić, albo coś brać… Tylko że zawsze wydawał się zupełnie trzeźwy. Byłam zdesperowana. Zamontowałam we własnym domu ukryte kamery.

Przerażające odkrycie

Kobieta po zamontowaniu kamer długo nie mogła zebrać się za obejrzenie tego, co nagrały. Czuła wyrzuty sumienia. Jednak gdy Adrian zaczął robić się coraz bardziej nieobecny, stwierdziła, że musi dowiedzieć się, co się dzieje. — Obejrzałam te nagrania i żałuję. To, co robił… To były jakieś rytuały. Malował na kafelkach w kuchni pentagramy, chodził po domu z pęczkiem białej szałwii. Naprawdę wyglądał jak opętany.

Monika jest wierząca, ale sceptyczna w kwestii opętań. Kobieta jest przekonana, że jej mąż przechodzi kryzys wieku średniego, jakieś załamanie nerwowe. Ale w domu nie mieszka. Poinformowała rodzinę męża o tym, co robi mężczyzna i zapowiedziała, że to oni muszą zrobić pierwszy krok, żeby pomóc mu z tego wyjść.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
żona

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sprzedawanie używanych ubrań. Oryginalny pomysł H&M na zysk
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć
  6. To miał być ślub jak z marzeń, ale fatalna pomyłka księdza wszystko zrujnowała. Teraz rozpaczliwie próbują wszystko odkręcić
Tagi: dom mąż żona
Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!