Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Afera po ostatnim remoncie ekipy z „Nasz nowy dom”. Wygląd domu rozjuszył część widzów
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.04.2023 08:16

Afera po ostatnim remoncie ekipy z „Nasz nowy dom”. Wygląd domu rozjuszył część widzów

Nasz nowy dom
fot. kadr z programu "Nasz nowy dom"

Ostatni odcinek programu "Nasz nowy dom" przyniósł mnóstwo skrajnych emocji. Część widzów oburzył wygląd domu, który dla uczestników wyremontowała niezawodna ekipa Katarzyny Dowbor.

W komentarzach na oficjalnym facebookowym profilu show Polsatu zawrzało. Nie wszyscy internauci nie są zadowoleni z tego, jak prezentuje się obecnie dom jednej z rodzin. 

Ekipa programu "Nasz nowy dom" odwiedziła Miechów

W ostatnim odcinku uwielbianego programu ekipa Katarzyny Dowbor gościła w podkrakowskim Miechowie i miała okazję wysłuchać wzruszającej historii pani Haliny. Seniorka opiekuje się dwójką swoich ukochanych wnuków: 13-letnim Mateuszem oraz 27-letnim Markiem, który zmaga się z niepełnosprawnością. 

Mama chłopców, a jednocześnie córka pani Haliny, zmarła kilka lat wcześniej, po zdiagnozowaniu raka mózgu. Teraz babcia samodzielnie opiekuje się wnukami, choć jej dom pozostawia wiele do życzenia. Ściany przepuszczają chłód, a w środku nie brakuje gryzoni. Całe szczęście z pomocą przyszła niezawodna ekipa Katarzyny Dowbor z programu “Nasz nowy dom”.

"Najszybciej rosnąca roślina na świecie". Reakcja gracza "Jeden z dziesięciu" na pytanie zmroziła każdego

"Nasz nowy dom": Ekipa wyremonotwała dom seniorki z Miechowa

Ekipa remontowa prowadzona przez Katarzynę Dowbor, Martę Kołdej oraz Przemka Oślaka, natychmiast ruszyła do pracy. Zmagania trwały przez całe dnie i noce, aby zapewnić rodzinie jak największy komfort życia. W tym czasie babcia oraz jej wnuki przebywali na zasłużonych wakacjach.

W końcu, po upływie pięciu dni, ekipa zaprezentowała całkowicie odnowiony dom w Miechowie. Katarzyna Dowbor przygotowała również małą niespodziankę. Podczas remontu dziennikarka spotkała się z przyjaciółmi niepełnosprawnego Marka i razem z nimi przygotowała jedną z dekoracji, która potem trafiła do odnowionego domu.

Niestety, wszystko to nie wystarczyło, aby spełnić oczekiwania internautów. W komentarzach w social mediach show pojawiły się nieprzyjemne słowa.

Fani programu "Nasz nowy dom" zawiedzeni wyglądem domu w Miechowie

Na oficjalnym profilu programu “Nasz nowy dom” na Facebooku pojawiły się już zdjęcia wyremontowanego domu w Miechowie. Pod zamieszczonym postem natychmiast znalazło się mnóstwo komentarzy.

I choć sporo z nich zawiera komplementy pod adresem niezawodnej ekipy Katarzyny Dowbor, znalazły się również takie, którym nie podoba się wygląd nowego domu seniorki. Jedna z internautek zauważyła, że wszystkie domy, przy których pracuje ekipa programu “Nasz nowy dom” wyglądają wręcz identycznie. 

-Wszystkie domy na jedno kopyto. Te same wykończenia, te same meble, nawet te same wieszaki z “kelniami”. Czy naprawdę nie można wymyślić czegoś innego, czy priorytetem NND jest, aby wszystkie, które wyszły spod ich igły, były jednakowe? Dziwne trochę. Pomagają ludziom, tego nie kwestionuję, wykonują dobrą robotę względem tych najbardziej potrzebujących, ale czy nie można odstąpić od szablonu? - czytamy komentarz jednego z internautów.

I choć komentarz zebrał sporo polubień, w odpowiedzi odezwało się mnóstwo fanów show, którzy nie zgadzają się z opinią kobiety. Fani show natychmiast stanęli w jego obronie i uważają, że tego typu komentarze są po prostu zbędne, bo ekipa wykonuje kawał dobrej roboty.

-A czy do Pani dociera fakt, że sponsorami są konkretne firmy, które mają taki, a nie inny asortyment? Ekipa robi remont z tego, co jest dostępne, a nie własnego widzimisię. Wie Pani, naprawdę czasem lepiej zamilknąć… taka rada ode mnie.

-Proszę zrobić taki inny z Pani pieniążków i będzie jeden inny.

-Pewnie jest tak dlatego, że wszystko jest sponsorowane i meble, dodatki są w ramach reklamy. Bez przesady - czytamy słowa obrońców programu.

 

Zobacz post:

Nasz nowy dom kom.jpg
fot. Facebook/Nasz nowy dom
Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem