Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zdumiewające wieści... Danuta Martyniuk miała nic nie wiedzieć o ślubie syna! To ujawniła przed fanami
Michał Fitz
Michał Fitz 23.10.2023 14:52

Zdumiewające wieści... Danuta Martyniuk miała nic nie wiedzieć o ślubie syna! To ujawniła przed fanami

Daniel Martyniuk
instagram.com/faustynaaj

Swego czasu było bardzo głośno o życiu prywatnym syna Zenona i Danuty Martyniuk. Daniel chwytał życie garściami, nierzadko popełniając przy okazji wykroczenia, a nawet awanturował się z byłą żoną. Ku zaskoczeniu mamy, ma już nową.

Daniel Martyniuk wziął kolejny ślub

Wczoraj w mediach społecznościowych Faustyny, wybranki Daniela, pojawiły się fotki, które jednoznacznie wskazywały na to, że wzięli ślub. Obydwoje byli ubrani niczym para młoda i pozowali także obok tabliczki z angielskim napisem, który informował o ich ceremonii. Ta odbyła się w rajskich okolicznościach przyrody, konkretnie na Bali.

Wydarzenie było zupełnie niezwykłe. Na jednym ze zdjęć widać, jak Daniel śpiewa swojej ukochanej piosenkę z tej okazji. Na fotkach nie widać za to żadnych gości. Niewykluczone, że zakochani zorganizowali ślub tylko dla siebie. Co na to Zenon i Danuta Martyniuk?

Martyniuk ślub 3.JPG
instagram.com/faustynaaj
Martyniuk ślub 1.JPG
instagram.com/faustynaaj
Zenek Martyniuk wezwany do SĄDU! Chodzi o jego syna. Rodzina może mieć poważne kłopoty

Danuta Martyniuk wiedziała u ślubie syna?

Faustyna w rozmowie z “Pudelek” już potwierdziła informacje o ślubie. Podkreśliła, że bardzo cieszy się, że odbył się on właśnie na Bali. Co ciekawe, zaznaczyła też, że rodzice o wszystkim wiedzieli i jeszcze przed wyjazdem dali im błogosławieństwo. Zresztą, bliscy będą jeszcze mieli okazję, by ten ślub celebrować razem z młodymi.

W Polsce mamy zaplanowaną uroczystość, aby z bliskimi, rodziną, chrzestnymi podzielić się naszym szczęściem

 

Danuta Martyniuk komentuje ślub syna

Wersja Faustyny nieco kłóci się jednak z tym, co “Pudelkowi” rzekomo powiedziała Danuta Martyniuk. W końcu rodzice mieli nie tylko wiedzieć o ceremonii, ale też pobłogosławić zakochanych, a żona wokalisty stwierdziła, że nie miała o niczym pojęcia.

Niewykluczone, że gdy emocje po ślubie już opadną, Martyniukowie wydadzą obszerniejszy komentarz w tej sprawie. Czyżby faktycznie doszło między nimi a synem do jakiegoś nieporozumienia?

Martyniuk ślub 4.JPG
instagram.com/faustynaaj

 

Martyniuk ślub 2.JPG
instagram.com/faustynaaj

 

Źródło: Pudelek/ Super Express

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"