Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zdjęcia ujawniły, w jakich warunkach mieszkają Marta i Paweł z "Rolnika". Jedna rzecz zadziwia
Michał Fitz
Michał Fitz 08.03.2023 11:01

Zdjęcia ujawniły, w jakich warunkach mieszkają Marta i Paweł z "Rolnika". Jedna rzecz zadziwia

Rolnik szuka żony
fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Marta i Paweł są najpopularniejszą parą z siódmego sezonu programu „Rolnik szuka żony”. Choć w trakcie show nie wszystko wskazywało na to, że mogą się zejść, ostatecznie stworzyli szczęśliwą rodzinę. Jak mieszkają?

Ich domowe ognisko widać w tle zdjęć, które chętnie publikują w mediach społecznościowych.

"Rolnik szuka żony": Jak mieszkają Marta i Paweł?

Jak to zwykle bywa w przypadku par z show “Rolnik szuka żony”, obydwoje mieszkają na wsi, na której już wcześniej żył Paweł. Marta pochodzi z Warszawy, ale odnalazła się w przytulnym domu. Trudno się zresztą dziwić, bo ten naprawdę wygląda na komfortowy.

Już na pierwszy rzut oka widać spore, otwarte przestrzenie. Dzięki jasnym kolorom ścian sprawiają wrażenie jeszcze większych. Przez to nie sposób czuć się przytłoczonym w tym domu.

Henio z "Chłopaków do wzięcia" powiedział o zdradzie. Słowa gruchnęły, jak grom. Marysia od razu zareagowała

"Rolnik szuka żony": Marta i Paweł mają efektowną kuchnię

Śmiało można powiedzieć, że jednym z najbardziej imponujących miejsc w ich domu jest kuchnia. Ta jest niemalże cała biała, z wyjątkiem kilku akcentów utrzymanych w kolorze drewna. Ma wydzieloną część do gotowania i do jedzenia. Ta druga jest wyłożona zdobionymi kafelkami.

Wrażenie robi także piec kaflowy, który w niej stoi. Ten wygląda niczym ze stuletniej kamienicy, ale został odrestaurowany na tyle, że świetnie pasuje do reszty wystroju, nadając jednocześnie swojskiego klimatu.

"Rolnik szuka żony": Efektowna łazienka Marty i Pawła

Przemyślany i charakterystyczny wystrój ma także ich łazienka. Ta została utrzymana w podobnych barwach co kuchnia. Dominuje w niej biel i jasne drewno. Na tym prostym tle wyróżniają się ekstrawaganckie dodatki.

Tak można bowiem określić umywalkę, która wygląda niczym misa ze starożytnej Grecji. Kran z kolei nawiązuje do tych z ubiegłego wieku. Na dodatek na blacie stoi także pozłacany posążek byka.

Zobacz post:

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik