Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Henio z "Chłopaków do wzięcia" powiedział o zdradzie. Słowa gruchnęły, jak grom. Marysia od razu zareagowała
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.03.2023 21:10

Henio z "Chłopaków do wzięcia" powiedział o zdradzie. Słowa gruchnęły, jak grom. Marysia od razu zareagowała

Chłopaki do wzięcia
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Henio z programu "Chłopaki do wzięcia" opowiedział o zdradzie. Wyznał, że jego ukochana Marysia nie musi obawiać się żadnej niewierności z jego strony. Co na to jego partnerka?

Fani nie kryją zachwytu nad relacją uczestników popularnego reality show. Teraz Henio opowiedział o tym, dlaczego nigdy nie zdradzi swojej Marysi.

"Chłopaki do wzięcia": Henio opowiedział o zdradzie

W ostatnim odcinku uwielbianego reality show “Chłopaki do wzięcia” Henio wypowiedział się na temat swojej relacji z ukochaną Marysią. Fani pokochali ich związek. Teraz mężczyzna zdradził, co uważa na temat zdrady swojej partnerki. Jego słowa naprawdę mogą zaskoczyć. 

Na wyznanie uczestnika show zareagowała również jego ukochana Marysia, która opowiedziała, jak bardzo czuje się bezpiecznie w tej relacji i czy obawia się zdrady ze strony Henia.

Konsternacja w "Pytanie na śniadanie": Nowicki zdębiał po tym, co usłyszał od gościa

Henio szczerze o zdradzie. Marysia mogła być zaskoczona

W pewnym momencie uczestnik reality show postanowił wyznać do kamery, jak bardzo zależy mu na Marysi. Henio zdradził, że jego partnerka nie powinna obawiać się zdrady, bo w życiu by się jej nie dopuścił. Urocze słowa mężczyzny wzruszyły wszystkich telewidzów.

-No mówię Marysi, że ją kocham. I niech się Marysia nie obawia, że ją tu zdradzę, no bo ja ją kocham i będę kochał. - powiedział zakochany Henio.

Na słowa ukochanego zareagowała również sama Marysia.

Marysia z "Chłopaków do wzięcia" reaguje na słowa Henia

Na wyznanie mężczyzny zareagowała jego partnerka. Marysia zdradziła, że nie widzi powodu, dla którego mogłaby obawiać się zdrady swojego ukochanego. 

-W tym wieku, żeby się załamywać czy smucić, to wszystko takie no, ja nie wiem, jak się ułoży, no różnie to jeszcze może być, nie? - powiedziała Marysia w ostatnim odcinku “Chłopaków do wzięcia”.

Kobieta opowiedziała również o tym, że ma dar do wyczuwania tego, czy ktoś próbuje coś przed nią ukryć. Zdradziła, że jeśli taka sytuacja miałaby miejsce z Heniem, natychmiast powiedziałaby mu o tym problemie.

Zobacz nagranie:

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!