Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zaskakujące prezenty ślubne
Kamil Olek
Kamil Olek 22.09.2021 00:32

Zaskakujące prezenty ślubne

ślub
fot. Photos by Lanty / Unsplash

„Co kupić parze młodej?” – kwestia ta zaprząta głowy wszystkich potencjalnych uczestników wesel. Świeżo upieczeni małżonkowie przyznają w rozmowie z mediami, że część otrzymanych prezentów sprawiła, że nie mogli oni wyjść z podziwu. Co otrzymali od gości?

Nietypowe prezenty na wesele

Przyczyną kolejnej już internetowej dyskusji o prezentach ślubnych stało się wesele Karoliny Małysz. Jak przyznał bowiem ojciec panny młodej – znany skoczek narciarski – wraz z żoną sprezentował on córce „talon” na nowe mieszkanie, którego lokalizację para wybierze po ukończeniu studiów.

Jedna z komentujących kobiecy portal WP przyznała z kolei, że rodzina (tak jej, jak i męża) niebywale ją zaskoczyła, ofiarując… najnowszy model SUV-a.

– Mamy dobrze „ustawioną” rodzinę i znajomych, jednak nie liczyliśmy na wielkie prezenty. Raczej zabawne i nietypowe. Jednak najbliżsi nas zaskoczyli – przyznała.

Joanna i Konrad, kolejna z niedawnych par młodych, mieli jeszcze więcej szczęścia.

Z okazji ślubu dostaliśmy od moich chrzestnych miesięczną wycieczkę dookoła świata. […] Jestem do dzisiaj niezwykle wdzięczna, że dane mi było odbyć taką podróż, niemalże w objęciach ukochanego – powiedziała kobieta.

Oliwia wyznała z kolei, że prezentem, z którego ucieszyła się najbardziej, było… nowe mieszkanie.

Wiedzieliśmy, że będzie coś ekstra, ale nie spodziewałam się, że aż tak. Poza tym od naszych wspaniałych, licznych gości dostaliśmy ponad 100 000 złotych w gotówce – uzupełniła.

W obecnych czasach zdecydowana część par rezygnuje jednak z niezwykle wystawnych przyjęć, nie spodziewając się tym samym drogich prezentów. Najważniejsze staje się dla nich spędzenie czasu w gronie bliskich.

Jakie jest wasze zdanie na temat wesel i prezentów?

Źródło: Wirtualna Polska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Grażyna Kohut nie żyje

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania