Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wszyscy się mylili? Po tylu latach przepiękna ukochana Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" ujawniła o ich związku zaskakujące informacje
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 02.06.2023 18:09

Wszyscy się mylili? Po tylu latach przepiękna ukochana Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" ujawniła o ich związku zaskakujące informacje

Szczena
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia", Instagram/@ryszarddabrowski

Szczena to dobrze znany bohater programu “Chłopaki do wzięcia”. Zakończył już w nim udział, ale fani wciąż doskonale go pamiętają. Losy Ryszarda Dąbrowskiego nie są usłane różami. Ma on na swoim koncie odsiadkę w więzieniu, a wiele osób zarzucało mu bicie partnerki. Kobieta postanowiła się publicznie odnieść do tych informacji.

Szczena wiele razy zaprzeczał tym informacjom, mówiąc, że nigdy nie podniósł ręki na Joannę. Argumentował, że zarzuty te powstały, ponieważ taka jest konwencja “Chłopaków do wzięcia”.

Szczena z "Chłopaków do wzięcia" odpiera zarzuty o bicie partnerki

W mediach społecznościowych Ryszard Dąbrowski skomentował post, w którym było napisane: “Mężczyzna, który bije kobietę, nie jest mężczyzną!”.

- Wystawiam, bo nigdy nie dostała, a co było w tv to zupełnie coś innego. Nie łączcie telewizji z rzeczywistością, ale zresztą co ja się tu będę wypowiadał - napisał Szczena.

Z jego słów jasno wynika, że Joanna nie została przez niego uderzona. Ten sam post skomentowała również ona.

Dzisiejszy koncert Maryli Rodowicz nagle odwołany. Smutny powód, masowo napływają wyrazy wsparcia

Partnerka Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" odpowiada na zarzuty

- Ogarnijcie się ludzie. Może wasze kobiety od Was dostały!!! A jeśli chcecie się spowiadać to idźcie do kościoła - napisała Wielocha.

Partnerzy przedstawiają spójne wersje, więc wydaje się prawdopodobne, że oboje mówią prawdę i między nimi nie doszło do rękoczynów.

Pomimo tego wielu internautów dalej powątpiewa, w to, co mówią bohaterzy “Chłopaków do wzięcia” i w komentarzach piszą, że wyglądało to inaczej, a kobieta pokazywała się z podbitym okiem.

Wielkie zmiany w życiu Szczeny z "Chłopaków do wzięcia"

Szczena z “Chłopaków do wzięcia” niedawno opuścił więzienie i stara się na nowo ułożyć swoje życie, pomimo tego, że jemu i Joannie odebrany został syn, który trafił do rodziny zastępczej. Dąbrowski wyjechał do Holandii i tam zarabia pieniądze, pracując w myjni samochodowej.

Niedługo przed opuszczeniem Polski Szczena odwiedził także swoją mamę w ośrodku opieki społecznej.

Ryszard „Szczena” Dąbrowski Chłopaki do wzięcia.jpg
fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik