Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zacznie się w poniedziałek z samego rana. Polacy masowo ruszą do Biedronki
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.11.2023 21:38

Zacznie się w poniedziałek z samego rana. Polacy masowo ruszą do Biedronki

sklep biedronka
Wielkie promocje w Biedronce od poniedziałku. Fot. Wikimedia Commons/Borys Kozielski, gazetka Biedronki

Doroczne święto wszystkich zakupoholików, Black Friday, zbliża się wielkimi krokami. Sieć sklepów Biedronka już teraz postanowiła zasypać swoich klientów wielkimi promocjami. Od poniedziałku rozpocznie się prawdziwy szał zakupów w korzystnych cenach. Polacy tłumnie ruszą do Biedronki w poszukiwaniu najlepszych okazji! Na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

Nadchodzi tydzień pełen promocji w Biedronce

Tydzień od 20 do 25 listopada będzie wyjątkowo korzystny dla wszystkich klientów Biedronki. Osoby, które jeszcze wahają się, który z popularnych dyskontów wybrać w ramach zrobienia cotygodniowych zakupów spożywczych, po zapoznaniu się z najnowszymi promocjami tego sklepu nie powinny mieć już żadnych wątpliwości. W związku z nadchodzącym Black Friday, który jest obchodzony na całym świecie 24 listopada, Biedronka przygotowała specjalną promocyjną ofertę pod hasłem Biedronka Week.

Jeśli ktoś jeszcze nie posiada karty Moja Biedronka, powinien rozważyć jej założenie, ponieważ już w tym tygodniu na klientów czekają szalone promocje. Niektóre z rabatów wyniosą nawet powyżej -70%. Już od poniedziałku Polacy będą ustawiać się w długie kolejki do Biedronek w całym kraju. Które z produktów będą najbardziej opłacalne?

Pokazał ukrytą funkcję w kasie samoobsługowej. Zakupy w Biedronce już nigdy nie będą takie same Nagrał kasjerkę w Lidlu z ukrycia. Widok aż powala, wideo ma ponad 20 milionów odtworzeń. Polacy w szoku

Biedronka - promocje od poniedziałku do środy

Szalone promocje w Biedronce rozpoczną się już od poniedziałku 20 października. Z okazji Black Friday w całej sieci supermarketów zostały przewidziane inne rabaty na różne dni tygodnia. Aby uaktywnić większość z nich, niezbędne będzie posiadanie karty Moja Biedronka, choć kilka promocji uda się naliczyć również bez niej.

W poniedziałek warto będzie kupić takie produkty spożywcze jak mleko, olej, bułeczki śniadaniowe, czy kosmetyki do pielęgnacji włosów. We wtorek w okazyjnej cenie znajdą się cukier, jaja, tortille oraz produkty do pielęgnacji jamy ustnej. W środę natomiast w promocji znajdą się batoniki, produkty do pielęgnacji ciała oraz pieluszki dla dzieci. Wszystkie te produkty zostaną one objęte upustem lub promocją 1+1 gratis.

Na co warto zwrócić uwagę w pozostałe dni tygodnia?

ZOBACZ TEŻ: Alarm w sklepach Biedronka, Lidl i innych. Popularne produkty usuwane z półek, GIS pilnie reaguje

Wielkie promocje w Biedronce od poniedziałku do soboty

Od poniedziałku do soboty w Biedronce będą dostępne jeszcze inne produkty w okazyjnych cenach. Upustem zostaną objęte soki owocowe, różne rodzaje mięsa, konserwy, mrożonki, bakalie oraz środki czystości. Spore rabaty będą dotyczyć również pieczywa, warzyw i owoców. Także nabiał i słodycze będą dostępne w promocyjnej ofercie Biedronki.

W nadchodzącym tygodniu warto również zwrócić uwagę na okazyjne ceny chemii domowej oraz kwiatów. Szeroka oferta roślin doniczkowych została objęta wyjątkowymi rabatami. Promocje sięgające do -30% będą dotyczyć również kompletów porcelany czy garnków. Na uwagę zasługują także przeróżne dekoracje świąteczne, których ceny, w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, będą już tylko rosnąć w najbliższym czasie. Warto więc zaopatrzyć się w niektóre z tych produktów “na zapas"!

Projekt bez nazwy - 2023-11-19T211223.261.png
Wielkie promocje w Biedronce od poniedziałku. Fot. screengazetka Biedronki
Projekt bez nazwy - 2023-11-19T211252.835.png
Wielkie promocje w Biedronce od poniedziałku. Fot. screengazetka Biedronki
Projekt bez nazwy - 2023-11-19T211326.841.png
Wielkie promocje w Biedronce od poniedziałku. Fot. screengazetka Biedronki
Tagi: Biedronka
Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16