Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Z palców Ani i Roberta Lewandowskich zniknęły obrączki. Wszyscy są zdumieni
Michał Fitz
Michał Fitz 10.09.2023 22:14

Z palców Ani i Roberta Lewandowskich zniknęły obrączki. Wszyscy są zdumieni

Lewandowscy
fot. KAPiF

Robert Lewandowski niedawno udzielił głośnego wywiadu, w którym nie gryzł się w język na temat swoich kolegów z reprezentacji i działaczy PZPN. Poza tymi kwestiami fanów rozemocjonowała jeszcze inna sprawa. Ci bardziej spostrzegawczy dopatrzyli się bowiem braku obrączki na dłoni sportowca. Co na to Anna Lewandowska?

Robert i Anna Lewandowscy bez obrączki

Na nagraniu ze wspomnianego wywiadu kapitan reprezentacji Polski sporo gestykuluje i łatwo dzięki temu wyłapać, że nie ma na palcu obrączki. To zresztą niejedyna okazja, kiedy nie miał jej na sobie. Jeśli prześledzimy media społecznościowe napastnika, możemy znaleźć więcej momentów, w których nie miał na sobie obrączki.

lewandowski wywiad.JPG
Robert Lewandowski bez obrączki
fot. kadr z rozmowy dla portalu Meczyki.pl

Mało tego, jego żona też w ostatnim czasie wstawiała fotki, na których próżno jej szukać. Analizując jej zdjęcia z przeszłości, na jednych możemy ten element biżuterii znaleźć, a na innych nie. Wydaje się więc, że fakt noszenia obrączki zależy od widzimisię Lewandowskiej.

"Chłopaki do wzięcia": ślubami Jarusia i Gosi oraz Tancerza i Zuzi żyła cała Polska. Szok, jedna z par się rozwodzi

Anna Lewandowska i Robert mają kryzys?

Brak obrączek na dłoniach Lewandowskich doprowadził do powstania plotek o kryzysie w ich małżeństwie. Można w sieci znaleźć teorie, według których relacja pary jest dużo gorsza, na co mają wskazywać między innymi częste schadzki Lewandowskiej z tancerzami. Anna w ostatnich miesiącach znalazła bowiem nową pasję — bachatę.

To jednak tylko i wyłącznie domysły internautów, które bazują na sugestiach, a nie twardych faktach. W końcu Lewandowska ma pełne prawo oddawać się nowej pasji i niekoniecznie musi przy tym robić coś, co zaszkodziłoby jej małżeństwu.

Anna Lewandowska niedawno odnowiła przysięgę

Wspomniane plotki wydają się szczególnie niedorzeczne w obliczu odnowienia przysięgi małżeńskiej, na co Lewandowscy zdecydowali się kilka tygodni temu. Filmiki z tego wydarzenia zalały sieć, a małżonkowie wyglądali wtedy na bardziej zakochanych niż kiedykolwiek.

Fakt, że często nie mają na sobie obrączki, wynika więc najpewniej z ich preferencji i wcale nie świadczy o tym, że kochają się mniej. Po co byłaby wtedy huczna, kilkudniowa impreza w Toskanii?

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik