Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Z ostatniej chwili! Wiemy, kto poleci na Eurowizję
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 19.02.2024 09:19

Z ostatniej chwili! Wiemy, kto poleci na Eurowizję

None
Fot. Kapif

Polska preselekcja do konkursu Eurowizji już dawno nie budziła takich emocji. Wiele gwiazd zdecydowało się na udział, w tym również tak niespodziewane kandydatki, jak Krystyna Prońko. To już dzisiaj, po tygodniach pełnych napięć ogłoszone zostały wyniki. Wiemy, kto będzie nas reprezentował na Eurowizji. Tego nikt się nie spodziewał!

Polscy kandydaci do Eurowizji 2024

Polskie preselekcje to niemały rollercoaster. W tym roku do muzycznej walki podeszła Justyna Steczkowska, Kayah, Krystyna Prońko, a także tiktokerka Izabela Zabielska i Luna. Każda z nich ma swoich zagorzałych fanów, zatem rywalizacja była niezwykle wyrównana. Największym zaskoczeniem konkursu była z pewnością Prońko, która przez lata jest najstarszą uczestniczką.

Niektórzy nie wytrzymali napięcia, a w sieci pojawiły się nawet przepychanki słowne, za które oficjalnie przeprosiła Justyna Steczkowska. Co będzie dalej?

Gołębiewski musiał znaleźć nową pracę. Naprawdę się tym zajął Młynarski umierał w domu opieki. Jego ostatnie chwile porażają

Steczkowska, Prońko, Kayah czy Luna?

Wśród niewątpliwych faworytek wymieniane były cztery kobiety. Trzy z nich mają rozpoznawalne nazwisko i ogromny dorobek artystyczny. To też wpływało na ich popularność wśród słuchaczy. Jednak czy ich piosenki miały szansę w europejskim konkursie?

O tym nie byli przekonani młodzi fani. To oni stawiali głównie na Lunę, której hit bardzo pasuje do konwencji Eurowizji. Jednak do samego końca nie było wiadomo, kto zwycięży.

Na Eurowizję pojedzie...

TVP popełniła właśnie niezłą gafę, która przyciągnęła uwagę uważnych obserwatorów, prowadząc ich do formułowania śmiałych i niezwykle zaskakujących domysłów odnośnie tożsamości polskiej reprezentantki na nadchodzącym konkursie Eurowizji. Choć wiele osób typowało w tej roli Justynę Steczkowską, okazuje się, że do Malmo poleci nas reprezentować o wiele młodsza i mniej doświadczona gwiazda - Luna. 

Młoda artystka wystąpi na scenie ze swoim utworem “The Tower”. Można wysnuć domniemania, że to właśnie to muzyczne arcydzieło zostanie ukazane w tajemniczym klipie. Zachęcamy was do samodzielnego sprawdzenia!

Czyżby to rzeczywiście ona otrzymała szansę na udział w Eurowizji? Wszystkie karty zostaną oficjalnie odsłonięte 19 lutego po godzinie 9:00 w programie "Pytanie na śniadanie".

Powiązane
Taniec z Gwiazdami
Wielki test wiedzy o “Tańcu z Gwiazdami”! Nawet wierni fani show będą mieli problemy