Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Z ostatniej chwili. Piasek w szpitalu. Nie wystąpi w Opolu?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 30.05.2024 21:19

Z ostatniej chwili. Piasek w szpitalu. Nie wystąpi w Opolu?

Andrzej Piaseczny
fot. KAPiF

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala! Sytuacja była o tyle poważna, że nie wiadomo było, czy gwiazdor jeszcze zaśpiewa. Osoba z bliskiego otoczenia Piaska zabrała głos. Czy gwiazdor wystąpi w Opolu? 

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala

Andrzej Piaseczny podczas ostatniego festiwalu w Sopocie miał swój jubileuszowy koncert. Do ostatniej chwili nie było jednak wiadomo, czy jego występ dojdzie do skutku. 

Do tych trudnych dla Andrzeja Piasecznego wydarzeń miało dojść tuż przed festiwalem. Jak poinformowała osoba z bliskiego otoczenia artysty, gwiazdor nagle stracił głos, a ból krtani utrudniał mu nawet mowę. 

Tuż przed festiwalem Andrzej trafił do szpitala. Stracił głos, miał poważne problemy z gardłem i krtanią. Spędził 3 dni w szpitalu, wyszedł osłabiony, do końca nie było pewne, czy będzie mógł śpiewać. Cała jego ekipa przeżyła mnóstwo stresu. Ale, mimo że nie był w super formie, Andrzej wystąpił. Bardzo zależało mu na tym koncercie, nie codziennie świętuje się jubileusz 30-lecia pracy. Poza tym nie chciał zawieść swoich fanów - powiedziała w rozmowie ze “Światem Gwiazd” bliska osoba z otoczenia artysty.

W jakim stanie Piaseczny jest obecnie? Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. 

Maffashion i Danilczuk są w relacji? Tak zareagowała na pytanie wprost Aktorka przeżyła śmierć kliniczną. Miała okazję zobaczyć, co jest po drugiej stronie

Andrzejowi Piasecznemu udało się wystąpić w Sopocie

Po pobycie w szpitalu Andrzej Piaseczny wrócił do zdrowia na tyle, aby wystąpić na deskach Opery Leśnej. Po wydarzeniu opublikował w mediach społecznościowych wzruszający post. 

A kiedy emocje opadną… i na tym mógłbym poprzestać, czuję tylko wielką potrzebę podziękowań dla wszystkich którzy są przy mnie i pomagają mi jakoś ten wózeczek pchać dalej. Mojemu zespołowi i zaproszonym gościom, Julitce i Karolinie, wszystkim którzy wczoraj zgotowali mi tak wspaniałe wsparcie za kulisami, a najbardziej Wam - mojej publiczności, która jest przy mnie mimo że nie znajdujecie mnie zbyt często na okładkach pism. #dziękuję  - napisał Piasek na swoim profilu na Instagramie. 

Fani w komentarzach wyrazili wsparcie dla wokalisty

Pod postem zamieszczonym przez Andrzeja Piasecznego pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani wyrazili swoje wsparcie i zachwyt po jego występie w Sopocie. W ich wpisach możemy przeczytać: 

  • A ja Pana kocham całym sercem od dnia, kiedy prawie 20 lat temu płakałam nocą na szpitalnym korytarzu.
  • Talent zawsze się obroni. Nie trzeba codziennie wystawiać się na pierwsze strony gazet… i tak wszyscy czekają na Pana koncerty. W wczoraj było magicznie…
  • Andrzeju, wczorajszy koncert dostarczył tak wielu wzruszeń, widząc Twoje łzy szczęścia, sama nie mogłam ich powstrzymać. Piękny i magiczny to był koncert. Cieszę się, że dorastam z Twoimi piosenkami już od prawie że 30 lat.

Czy Andrzej Piaseczny wystąpi w Opolu? Na razie wszystko wskazuje na to, że tak.