Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się dzieje z Anną Lewandowską? Menadżer nieoczekiwanie wydał oświadczenie. To "bardzo obciążające"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.08.2023 20:18

Co się dzieje z Anną Lewandowską? Menadżer nieoczekiwanie wydał oświadczenie. To "bardzo obciążające"

Anna Lewandowska
Menadżer Anny Lewandowskiej wydał oświadczenie nt. tego, co dzieje się z żoną piłkarza. Fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Lewandowska przestała publikować na Instagramie. Jej nagłe zniknięcie rozgrzało ciekawość fanów do czerwoności. Bardzo rzadko zdarza się, by gwiazdy odpuszczały sobie korzystanie z platformy, z której czerpią dochody. Sprawa stała się na tyle głośna, że głos zabrał menadżer Anny Lewandowskiej. Potwierdziła się teoria fanów…

Fani zamartwiają się o Annę Lewandowską

Anna Lewandowska jest jedną z wielu gwiazd show-biznesu, która swoją działalność w internecie opiera głównie na mediach społecznościowych. Platformą, która przynosi większości znanych osobowości najwięcej dochodów, jest Instagram. To właśnie tam najczęściej można było zobaczyć Annę Lewandowską, która pokazywała na nim najróżniejsze zawodowe współprace, ale i kadry z życia prywatnego. 

Gwiazdę na Instagramie obserwuje liczne grono wiernych fanów - 5.4 miliona internautów. To właśnie oni zauważyli, że ostatnia publikacja na koncie Anny Lewandowskiej pojawiła się 5 sierpnia. Od tej pory nie zostało wrzucone żadne nowe zdjęcie, co poważnie zaniepokoiło społeczność obserwatorów żony Roberta Lewandowskiego.

3 aktorki jechały na pogrzeb, zginęły w wypadku. Polskę obiegły tragiczne wieści. Nie żyją Wanda, Janina i Teresa

Anna Lewandowska zniknęła z mediów społecznościowych

Ostatnie zdjęcie, które pojawiło się na profilu Anny Lewandowskiej na Instagramie, ukazuje ją wypoczywającą na wakacjach z rodziną. Na uroczych fotografiach zapozowała z córkami w basenie, a na kolejnych w uścisku męża, Roberta Lewandowskiego. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy internautów, którzy uwielbiają oglądać swoją idolkę na szczerych, rodzinnych kadrach. Niestety od tamtego czasu gwiazda nie zamieściła na platformie nic nowego.

Czy to możliwe, że nieustanne dziele się prywatnością przytłoczyło Annę Lewandowską? Część fanów spekulowała, że sportsmenka po prostu usiłuje wypocząć na wakacjach bez nieustannego scrollowania mediów społecznościowych i myśleniu o tym, jakie zdjęcie dodać na Instagrama. Jaka jest prawda na ten temat? Jeden z tabloidów postanowił zapytać o to menadżera Anny Lewadnowskiej. 

Menadżer wydał oświadczenie ws. zniknięcia Anny Lewandowskiej

Ze względu na coraz większy niepokój fanów Anny Lewandowskiej, Plotek zwrócił się do jej menadżera, by zapytać o powód nieobecności w internecie. Ten odpowiedział w krótkim oświadczeniu:

Powód nieobecności Anny Lewandowskiej jest bardzo prosty - przebywa na wakacjach. Dobiegają one końca i już wkrótce wróci do swoich codziennych obowiązków.

Przewidywania fanów poniekąd sprawdziły się. Żona Roberta Lewandowskiego jest zazwyczaj bardzo zapracowana, więc ta krótka przerwa ma posłużyć za relaks od przytłaczającej codzienności. Okazuje się, że nawet publikowanie na Instagramie może okazać się sporym obciążeniem dla osób, które zarabiają na platformie:

Jedno jest pewne, bycie osobą publiczną i aktywna obecność w mediach społecznościowych jest bardzo obciążające (wbrew temu, jak może to wyglądać z perspektywy obserwatora). Nawiązując do aktualnej nieobecności pani Ani - myślę, że warto przypomnieć i podkreślić, że taki odpoczynek, również od social mediów, powinien stać się pewnym standardem, który powinniśmy wprowadzać - jako zwykli użytkownicy, a szczególnie jako aktywni twórcy – powiedziała w rozmowie z Plotkiem psycholożka Karolina Tuchalska-Siermińska.

źródło: plotek.pl