Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wystąpił w Sylwestra na Polsacie, teraz zakpił z wydarzenia TVP. Już usunął nagranie, ale w sieci nic nie ginie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.01.2024 12:30

Wystąpił w Sylwestra na Polsacie, teraz zakpił z wydarzenia TVP. Już usunął nagranie, ale w sieci nic nie ginie

Kuba Szmajkowski śmieje się z Viki Gabor
Kuba Szmajkowski śmieje się z Viki Gabor, fot. kadr z koncertu Sylwester Marzeń TVP

Za nami wyczekiwany przez wielu Sylwester z Dwójką TVP, podczas którego mieliśmy szansę oglądać występy największych polskich gwiazd. I chociaż większość artystów wypadła fenomenalnie, zdarzyło się również kilka wpadek. O jednej z nich wspomniał gwiazdor z konkurencyjnego show Polsatu.

Wpadka Viki Gabor na Sylwestrze Marzeń TVP

Sylwestrowy koncert Telewizji Polskiej odbił się szerokim echem w polskich mediach. Na scenie na Równi Krupowej w Zakopanem nie zabrakło największych polskich gwiazd, wśród których pojawiła się Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, czy Zenek Martyniuk.

Oczywiście, na tym wyjątkowym wydarzeniu nie zabrakło również Viki Gabor, która mimo młodego wieku ma na swoim koncie takie sukcesu, jak wygrana w programie “The Voice Junior”, czy zwycięstwo na konkursie Piosenki Eurowizji Junior. Teraz jednak nie wszystko poszło po jej myśli, a internauci zasypali ją słowami krytyki.

Mamy zwycięzcę o włos. Koncerty sylwestrowe na Polsacie i TVP miały niemal identyczną oglądalność. Niespodziewany tryumf Wystraszone zwierzęta, Daniel Martyniuk w kajdankach i wpadka Gabor, tegoroczny sylwester TVP przejdzie do historii. „Co Ci ludzie mają zamiast mózgu”?

Viki Gabor zapomniała słowa kultowego przeboju

Młodziutka piosenkarka wystąpiła na scenie w Zakopanem u boku rapera Libera i razem z nim wykonała jego kultowy przebój “Co z nami będzie”, który w oryginale artysta śpiewa z Sylwią Grzeszczak. Niestety, pomimo wielkich nadziei, jakie pokładano w ten duet, krótko po występie na wokalistkę spadła fala krytyki.

Widzowie Telewizji Polskiej od początku występu gwiazdy mogli zobaczyć, że coś jest nie tak. Viki Gabor zdawała się nie słyszeć samej siebie w swoim odbiorniku i nieustannie pokazywała coś ekipie technicznej. Później jednak zaczęło być coraz gorzej. W pewnym momencie piosenkarka zapomniała słów utworu, a potem zaczęła znacznie mylić jego tekst. Z pomocą przyszedł Liber, który, jak twierdzą internauci, “uratował całą sytuację”.

ZOBACZ TEŻ: To była jej wpadka życia! Viki Gabor nie poradziła sobie na Sylwestrze Marzeń TVP.

Gwiazdor z sylwestra Polsatu komentuje wpadkę Viki Gabor

Co więcej, głos na temat wpadki młodej wokalistki zabrali nie tylko internauci, ale również inni artyści. Jednym z nich jest Kuba Szmajkowski, który w sylwestrową noc występował w Chorzowie na imprezie telewizji Polsat. Piosenkarz nagrał zabawny filmik, w którym podstawił fragment występu Viki Gabor. Całość podpisał w niezwykle humorystyczny sposób.

Ja jako 5-letni chłopiec udający, że znam słowa piosenki

I choć część fanów przyjęła to z rozbawieniem, spora grupa mocno skrytykowała gwiazdora za to, że naśmiewa się ze swojej koleżanki po fachu. Nic więc dziwnego, że kilka chwil później Kuba Szmajkowski usunął filmik z sieci. Jednak w Internecie nic nie ginie, a internauci zachowali ten post.

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów