Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mamy zwycięzcę o włos. Koncerty sylwestrowe na Polsacie i TVP miały niemal identyczną oglądalność. Niespodziewany tryumf
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.01.2024 10:25

Mamy zwycięzcę o włos. Koncerty sylwestrowe na Polsacie i TVP miały niemal identyczną oglądalność. Niespodziewany tryumf

Koncerty sylwestrowe na Polsacie i TVP miały niemal identyczną oglądalność
Koncerty sylwestrowe na Polsacie i TVP miały niemal identyczną oglądalność, fot. YouTube

Za nami niesamowicie wyczekiwane koncerty sylwestrowe, które zgromadziły przed telewizorami masę Polaków. Zarówno Polsat, jak i TVP prześcigały się w tym, kto tego dnia osiągnie lepszy wynik i bardziej zainteresuje telewidzów. W końcu znamy oficjalne wyniki oglądalności!

Za nami wyczekiwane koncerty TVP i Polsatu

Sylwestrowa noc bez wątpienia jest jedną z najbardziej szalonych i wyczekiwanych w ciągu roku. Nic więc dziwnego, że obie stacje przeciągają się w tym, która z nich zapewni Polakom lepszą rozrywkę tego dnia i przyciągnie przed telewizory większe grono fanów. Jak co roku Telewizja Polska i Polsat przeszły swoje możliwości, aby zapewnić widowisko, jakiego jeszcze nie było.

Na obydwu koncertach nie zabrakło największych polskich gwiazd, które porwały nas do tańca swoimi przebojami. W końcu mamy jednak wyniki oglądalności i wiemy, kto w tym roku wygrał w tej rywalizacji.

Viki Gabor zaliczyła sporą wpadkę, fani zabierają głos. Sylwestra TVP zapamięta na zawsze Porównał wokalistkę do świni. Skandaliczne słowa menedżera Krzysztofa Krawczyka o sylwestrze w Polsacie. Co za tupet

Jak wyglądały koncerty sylwestrowe TVP i Polsatu?

"Sylwester z Dwójką", określany mianem Sylwester Marzeń TVP miał miejsce w stolicy polskich Tatr. Koncert odbył się na Równi Krupowej w Zakopanem i gościł na scenie takie gwiazdy, jak Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Zenek Martyniuk, czy Edyta Górniak.

Z kolei Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie odbyła się w tym roku w Chorzowie. Na scenie również nie zabrakło największych polskich gwiazd, w tym między innymi Dody, Golec uOrkiestry, Dawida Kwiatkowskiego oraz Kayah. W końcu poznaliśmy oficjalne wyniki i wiemy, kto w tym roku jest liderem oglądalności wśród sylwestrowych koncertów.

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodne, co wydarzyło się po Sylwestrze Marzeń TVP. Daniel Martyniuk wyprowadzony w kajdankach.

Znamy wyniki oglądalności sylwestrowych koncertów

Teraz w końcu ujawniono wyniki oglądalności sylwestrowej nocy. Okazało się, że Sylwester Marzeń TVP oglądnęło około 2,77 miliona widzów, którzy występy gwiazd śledzili na antenie TVP2 oraz TVP Polonia. Widzimy tutaj wyraźny spadek w porównaniu do roku poprzedniego — aż o 1,65 miliona osób. Koncert w Zakopanem zgromadził pod sceną około 24 tysiące turystów.

Co ciekawe, Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu zgromadziła przed telewizorami 2,82 miliona widzów Polsatu, Polsat News oraz Polsat 2. Jest to moment historyczny, ponieważ po raz pierwszy stacja Polsat pobiła publicznego nadawcę i objęła tytuł lidera koncertów sylwestrowych w Polsce!

ŹRÓDŁO: radiozet.pl

Tagi: sylwester
Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz