Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Górniak ostro podsumowała byłego kochanka. Do końca życia popamięta jej słowa. Nie wiedziała, że ma urodziny
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 18.09.2023 19:39

Edyta Górniak ostro podsumowała byłego kochanka. Do końca życia popamięta jej słowa. Nie wiedziała, że ma urodziny

Edyta Górniak, Robert Kozyra
Edyta Górniak wypowiedziała się o Robercie Kozyrze. Fot. KAPiF

Robert Kozyra kończy dziś 55 lat. Z tego powodu dziennikarze popularnego tabloidu postanowili zapytać jego byłą partnerkę, Edytę Górniak, jaką zadedykowałaby mu piosenkę. Ta odpowiedź przerosła najśmielsze oczekiwania! Artystka nie gryzła się w język, w ostrych słowach wypowiedziała się na temat byłego!

Edyta Górniak i Robert Kozyra na wspólnej okładce

Nie wszyscy fani Edyty Górniak wiedzieli, że ma ona wspólną historię z Robertem Kozyrą. Wokalistka spotykała się z nim w drugiej połowie lat 90. Okazuje się, że para ma swoim koncie nie tylko związek, ale również wspólną sesję okładkową do magazynu “Viva!”. Zakochani zapozowali do niej w 1998 roku; dodatkowo opowiedzieli oni o szczegółach swojego uczucia na łamach dwutygodnika. 

W dniu 55. urodzin Roberta Kozyry, które obchodzi on 18 września, dziennikarze “Plotka” postanowili w rozmowie z Edytą Górniak przywołać jego temat. Wokalistka nie była tym zachwycona! To, jak odpowiedziała na pytanie, może zszokować niejedną osobę.

"Wczoraj straciłam całe moje życie". Serce 23-letniego piłkarza przestało bić. Dopiero co się oświadczył

To właśnie tak narodził się związek Edyty Górniak i Roberta Kozyry

Na łamach wyżej wspomnianego wywiadu w “Vivie!”, Edyta Górniak opowiedziała, jak zaczęło rodzić się uczucie między nią a dziennikarzem. Kiedy po raz pierwszy usłyszała od niego “kocham cię”? Okazuje się, że ich relacja nabrała tempa niedługo po pierwszej randce.

Nagrałeś mi się na sekretarce. Starannie dobierałeś słowa, tłumacząc, co się w tobie dzieje. Mówiłeś tak przez sześć minut, a potem spuentowałeś: “to znaczy, że ja cię kocham!” – mówiła Edyta Górniak.

Jej relację uzupełniły słowa Roberta Kozyry:

Ty byłaś w Londynie, ja w Warszawie. Nie widzieliśmy się przez trzy tygodnie. Nie mogłem już dłużej wytrzymać. Kiedy nagrywałem tę najważniejszą wiadomość w moim życiu, w radiu leciała piosenka Madonny “Frozen” – wspominał dziennikarz.

Okazuje się, że gdy artystka odsłuchiwała wiadomość, telewizja MTV pokazywała wówczas teledysk do tej samej piosenki! Od tamtego czasu utwór Madonny stał się ich miłosnym hymnem. Czy dziś Górniak zadedykowałaby dawnemu ukochanemu podobny hit?

Projekt bez nazwy - 2023-09-18T192428.150.png
Edyta Górniak wypowiedziała się o Robercie Kozyrze. Fot. materiały prasowe 

Edyta Górniak chłodno wypowiedziała się o Robercie Kozyrze

W nawiązaniu do tej historii, dziennikarze “Plotka” postanowili spytać, jaki utwór Edyta Górniak zadedykowałaby Robertowi Kozyrze na jego 55. urodziny, które dziś obchodzi. Jej odpowiedź okazała się wyjątkowo zdystansowana i oziębła:

Żaden. Robert Kozyra odegrał w życiach artystów bardzo gorzką rolę. Mówię tutaj za wielu artystów. Nie wiedziałam, że ma już 55 lat, ale można by się spodziewać, że w takim momencie życia dojrzeje i pokaże łagodniejszą twarz. Tymczasem niedawno zaatakował Julię Wieniawę w sposób bardzo agresywny, więc czas mu nie sprzyja, żeby uszanować drugiego człowieka.

Edyta Górniak zakończyła wywiad równie dosadnym podsumowaniem:

Życzę mu oczywiście jak najlepiej, bo każdemu życzę jak najlepiej: rozwoju, łagodności, dobroci, szczęścia wewnętrznego. Jeżeli ktoś atakuje, to znaczy, że nie znalazł tego szczęścia. Szczęśliwi ludzie nie mają potrzeby atakować. Natomiast nie celebrowałabym jego urodzin specjalnie, bo nie zapisał się w ważny pozytywnie sposób w moim życiu. Raczej odwrotnie.

Projekt bez nazwy - 2023-09-18T192329.760.png
Edyta Górniak wypowiedziała się o Robercie Kozyrze. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-09-18T192309.663.png
Edyta Górniak wypowiedziała się o Robercie Kozyrze. Fot. KAPiF