Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wstrząsające słowa córki Leona Niemczyka. Bała się go, przytoczyła mrożącą sytuację
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.11.2023 14:29

Wstrząsające słowa córki Leona Niemczyka. Bała się go, przytoczyła mrożącą sytuację

Wstrząsające słowa córki Leona Niemczyka
Wstrząsające słowa córki Leona Niemczyka, fot. KAPIF

Leon Niemczyk bez wątpienia był jednym z najwybitniejszych polskich aktorów. Obok talentu aktorskiego gwiazdor mógł pochwalić się również niesamowitym urokiem osobistym oraz bujnym życiem uczuciowym. Teraz po raz pierwszy głos zabrała jego córka, która ujawnia, jakim był ojcem.

Już niedługo minie 17 lat od śmierci Leona Niemczyka

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że wybitny artysta był jednym z najpopularniejszych aktorów w naszym kraju. Leon Niemczyk pojawił się w takich kultowych produkcjach, jak “Stawka większa niż życie”, “Krzyżacy”, “Miodowe lata”, “Złotopolscy”, czy “ W labiryncie”.

Obok spektakularnego dorobku artystycznego gwiazdor mógł pochwalić się również niesamowitym życiem uczuciowym. Jak sam mówi, był raczej kochliwy, a oficjalny związek małżeński zawierał aż sześć razy. Nigdy jednak nie wypowiadał się na temat swoich relacji z córką, która jest owocem jego pierwsza małżeństwa.

Już niedługo mija 17 lat od śmierci wybitnego aktora. Gwiazdor odszedł samotnie w swoim domu 29 listopada 2006 roku.

Leon Niemczyk prowadził bujne życie. Miał sześć żon, chociaż oficjalnie wiadomo o dwóch Leon Niemczyk zmarł w samotności we własnym mieszkaniu. Jego ostatnie chwile były wstrząsające, aktor odszedł kilkanaście lat temu

Leon Niemczyk mógł pochwalić się bujnym życiem uczuciowym

Sam aktor szczycił się licznymi pięknymi kobietami, jakimi otaczał się przez całe życie. Podkreślał również, że mimo starań nie jest zbyt stały w uczuciach i bardzo często zmieniał swoje życiowe partnerki.

Nic na to nie poradzę, że ciągle podobam się kobietom. Jestem rozrywkowym facetem, pędziwiatrem, który nie potrafi usiedzieć w miejscu - opowiadał w programie “Kawa czy herbata”

Sam też nigdy nie określał się mianem dobrego męża, czy partnera. Leon Niemczyk nie ukrywał, że lubił się bawić, o wiele bardziej niż tworzy sielankową rodzinę. Jego pierwszą wybranką była Tatiana Zuanar, z którą doczekał się córki Moniki. Niedawno kobieta wyznała, jakim ojcem była legenda kina.

ZOBACZ TEŻ: Ostatnia żona Leona Niemczyka była młodsza od niego aż o 50 lat.

Córka Leona Niemczyka we wzruszającym wyznaniu

Teraz głos w sprawie atmosfery, jaka panowała w jej domu rodzinnym, zabrała córka aktora Monika. Pociecha gwiazdora ujawniła, że Leon Niemczyk był bardzo egoistycznym ojcem, a jej rodziców nigdy nie łączyło silne uczucie. Podczas wywiadu dla “Vivy” podzieliła się przykrym wyznaniem.

Sąd nakazał spotykać się z dzieckiem, a więc się spotykał. Nie mam z dzieciństwa związanych z nim zbyt miłych wspomnień. Bo ja to ojca się trochę bałam, jak twierdzi moja mama. Raz zabrał mnie na sanki, z których się ześlizgnęłam. Zgubił mnie i szedł dalej" 

Nawet nie wiem, czy to była miłość. Zakochanie się na pewno. Ale miłość? Do tego potrzeba czegoś więcej, jakiejś głębi. A między nimi jej nie było. Zresztą ojciec jako człowiek był szalenie egocentryczny i egoistyczny