Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wnuczka Leszka Millera rzucała się w oczy na plaży w Turcji. Pokazała CAŁE ciało, ależ ona wygląda!
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 10.07.2023 18:39

Wnuczka Leszka Millera rzucała się w oczy na plaży w Turcji. Pokazała CAŁE ciało, ależ ona wygląda!

Monika Miller
fot. KAPiF, Monika Miller na plaży

Monika Miller przebywa aktualnie na wakacjach w Turcji. Wnuczka Leszka Millera dodała z wakacyjnego wyjazdu kilka fotografii. Eksponuje na nich swoje ciało, które w znaczącej większości jest pokryte tatuażami. Jej wygląd od wielu lat wzbudza kontrowersje. Jednym się to podoba, innym nie, a podobnie jest w tym przypadku. W komentarzach internauci dzielą się na dwa obozy i próbują przekonać innych do swojej racji.

Monika Miller pokazała ciało na wakacjach

Monika Miller pokazała się swoim fanom, pozując z boku. Na zdjęciu siedzi na leżaku znajdującym się na plaży. Na pierwszym ze zdjęć jest nieco zasłonięta, na drugim kadr się nieco oddalił i widzimy na nim więcej ciała wnuczki Leszka Millera.

- Nareszcie wypoczynek. Szczerze przyznam, że nie potrafię leżeć na plaży i nic nie robić. Boję się, że zanudzę się tu jak mops - napisała na Instagramie aktorka.

To jasno mówi o tym, że jej widok przy morzu nie jest czymś codziennym i woli ona raczej spędzać czas aktywnie.

Miał pójść do mieszkania ofiar tragedii na promie. Dramatyczne kulisy, niestety się spóźnił!

Fani komentują zdjęcie wnuczki Leszka Millera

Pod zdjęciem Moniki Miller pojawiło się sporo komentarzy.

- No piękne masz te tatuaże - napisał fan.

- Mi się nie podobają twoje tatuaże, ale to ty masz się czuć dobrze w swoim ciele - trafnie zauważyła inna osoba.

- Baw się dobrze i czytaj dużo książek. Ja w twoim wieku Moniko wzięłam biografie Talleyranda na plażę w Hiszpanii i całą przeczytałam, przy okazji obejrzałam Corridę - pochwaliła się internautka.

Stan zdrowia Moniki Miller

Ostatnio sporo obaw w fanach pojawiło się w związku ze stanem zdrowia wnuczki Leszka Millera. Miała ona kłopoty nie tylko natury fizycznej, ale też psychicznej. Zmagała się z zaburzeniami odżywiania, insulinoopornością, hipoglikemią oraz chorobą Hashimoto.

Na swoim ciele zauważyła także guzy, jednak wydaje się, że nie jest to nic poważnego. Nieco uspokoiła swoich fanów, mówiąc, że czuje się nieco lepiej i wyjazd na wakacje do Turcji zdaje się to potwierdzać.

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?