Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielka zmiana wyglądu Izabeli Małysz. Przykre, jak podsumował ją ekspert
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 11.11.2023 10:35

Wielka zmiana wyglądu Izabeli Małysz. Przykre, jak podsumował ją ekspert

Stylista o wizerunku Izabeli Małysz, fot. KAPiF
Stylista o wizerunku Izabeli Małysz, fot. KAPiF

Izabela Małysz od lat jest żoną prawdopodobnie najsłynniejszego polskiego skoczka narciarskiego. Choć jego sportowa kariera dobiegła już końca, fani nadal chętnie śledzą nowe informacje związane ze sportowcem i jego żoną. Małżonka bardzo zmieniła wygląd, ale ekspert od mody nie przebierał w słowach. Co mu się nie spodobało? 

Izabela Małysz pochwaliła się nową fryzurą

Choć przez lata to Adam Małysz cieszył się ogromną popularnością, jego żona wyrobiła sobie własną markę. W 2021 roku wzięła udział w programie „Taniec z Gwiazdami”, w którym zyskała swoich własnych fanów. 

Izabela Małysz prowadzi konta w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas dzieli się aktualizacjami ze swojego życia. Jej konto na Instagramie śledzi prawie 40 tysięcy obserwatorów. Niedawno pochwaliła się nowym wyglądem. Tym razem postawiła na bardzo modnego w tym sezonie boba. To nie pierwszy raz, gdy zdecydowała się na dość krótką fryzurę. 

"Było już tylko gorzej. Szok, płacz". Iza i Adam Małyszowie w rozpaczy. Koszmarne kadry wypłynęły do sieci

Izabela Małysz niedawno zdecydowała się na zmianę w wyglądzie

Izabela Małysz na przestrzeni lat kilkakrotnie zaskakiwała pewnymi metamorfozami w swoim wyglądzie. Żona skoczka pozostaje jednak wierna czarnemu kolorowi włosów. Ostatnio kobieta zdecydowała się na kolejną zmianę w wyglądzie. Została ona oceniona przez Michała Musiała, redaktora modowego i stylistę fryzur. Jak powiedział portalowi „Plotek”:

Iza Małysz postawiła na radykalne cięcie. O ile sama forma strzyżenia nie jest zła i wyszła nawet na dobre, to warto poruszyć temat reszty wizerunku.

Stylista o wizerunku Izabeli Małysz

Ekspert zwrócił także uwagę na kolor włosów Izabeli Małysz. Zauważył on, że żona skoczka od dłuższego czasu pozostaje wierna tej samej ciemnej barwie, a jego zdaniem bardzo ją ona przytłacza. Stylista podzielił się także kilkoma konkretnymi radami odnośnie wizerunku Izabeli Małysz:

Żona skoczka od dawna wierna jest ciemnym włosom. Czarny kolor bardzo ją przytłacza. Zdecydowanie lepszą opcją byłby głęboki, chłodny brąz z subtelnymi refleksami. Warto zerknąć także na brwi. Tak mocna oprawa jest już zupełnie niemodna i wygląda po prostu źle. Gdyby we fryzurze zmienić kolor byłaby naprawdę dobra dla Izy.

Źródło: Plotek, Fakt

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!