Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Było już tylko gorzej. Szok, płacz". Iza i Adam Małyszowie w rozpaczy. Koszmarne kadry wypłynęły do sieci
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.08.2023 11:28

"Było już tylko gorzej. Szok, płacz". Iza i Adam Małyszowie w rozpaczy. Koszmarne kadry wypłynęły do sieci

Koszmarne wieści o Adamie i Izie Małyszach
Koszmarne wieści o Adamie i Izie Małyszach, fot. KAPIF

Adam i Iza Małyszowie podzielili się dramatycznymi informacjami. O mały włos a cały dorobek skoczka narciarskiego zostałby bezpowrotnie zniszczony. Zakochani natychmiast rzucili się na ratunek i poinformowali o trudach swojej walki.

Adam i Iza Małyszowie o mały włos, a straciliby absolutnie wszystko

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Adam Małysz jest najwybitniejszym polskim skoczkiem narciarskim. Pomimo faktu, że sportowiec przebywa obecnie na zasłużonej emeryturze, wciąż wiele osób z sentymentem wspomina złote lata jego kariery.

Dowodami na niesamowite umiejętności skoczka są między innymi jego liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak medale, puchary, czy też niezwykle cenne Kryształowe Kule. Niestety, niewiele brakowało, a wszystkie trofea wybitnego sportowca uległyby bezpowrotnemu zniszczeniu. Dramatyczne informacje przekazał sam Adam Małysz i jego żona Izabela.

Adam i Iza Małysz 2.jpg
Adam i Iza Małyszowie przeżyli prawdziwy dramat, fot. KAPIF
Porażające doniesienia o małżeństwie Lewandowskich. Anna nie wytrzymała, pilnie wydała komunikat

Adami i Iza Małyszowie przekazali dramatyczne wieści

Na Instagramie popularnego skoczka narciarskiego pojawiło się kilka nagrań oraz zdjęć, na których mogliśmy zobaczyć, jaki dramat rozegrał się w jego rodzinnej Wiśle. Chętnie odwiedzana Galeria Trofeów Adama Małysza uległa zniszczeniu w wyniku trwających od kilku dni burz oraz intensywnych ulew. Lokal został podtopiony, a o mały włos nie doszło do stracenia wszystkich cennych nagród sportowca.

Adam i Iza Małyszowie natychmiast rzucili się na pomoc. Już w poniedziałek na social mediach małżeństwa można było znaleźć kilka materiałów, przedstawiających ich walkę z szalejącym żywiołem.

Z powodu silnych opadów deszczu, które nawiedziły całą Wisłę w ubiegły weekend, moja Galeria Sportowych Trofeów została całkowicie zalana. Obecnie staramy się naprawić szkody wyrządzone przez powódź, aby jak najszybciej móc się dla was ponownie otworzyć 

Adam Małysz galeria 4.jpg
Adam i Iza Małyszowie walczyli o dorobek sportowca, fot. Instagram/@izamalysz
Adam Małysz galeria 3.jpg
Adam i Iza Małyszowie walczyli o dorobek sportowca, fot. Instagram/@izamalysz
Adam Małysz galeria 2.jpg
Adam i Iza Małyszowie walczyli o dorobek sportowca, fot. Instagram/@izamalysz

Adam i Iza Małyszowie zdradzili finał ciężkiej walki z żywiołem

Całe szczęście wysiłki skoczka narciarskiego i jego ukochanej żony nie poszły na marne. Już następnego dnia sportowiec przekazał internautom radosne wieści - jego ukochana Galeria Trofeów została uratowana i już jest w stanie przyjąć kolejnych gości. 

Jednocześnie Adam Małysz zaznaczył, że nie poradziłby sobie z żywiołem, gdyby nie pomoc jego żony Izy oraz reszty rodziny i bliskich znajomych. Podkreślił też, że lokal nosi ślady powodzi, dlatego też bardzo prosi odwiedzających o wyrozumiałość w tej kwestii.

Kochani, po trzech dniach ciężkiej pracy i zarywania nocek, przy pomocy rodziny i przyjaciół, udało nam się doprowadzić galerię do stanu używalności. Już dziś możemy zaprosić was ponownie do zwiedzania! Niestety, powódź spowodowała, że część eksponatów oraz infrastruktury została zniszczona, dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość

Adam Małysz galeria 1.jpg
Tak po powodzi wygląda Galeria Trofeów Adama Małysza, fot. Instagram/@adamalyszofficial
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów