Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Aż łzy w oczach się pojawiły". Wielka radość Adama Małysza, wstawił zdjęcie z domu, cudowny widok
Michał Fitz
Michał Fitz 24.07.2023 16:20

"Aż łzy w oczach się pojawiły". Wielka radość Adama Małysza, wstawił zdjęcie z domu, cudowny widok

Adam Małysz
fot. KAPiF; Adam Małysz wzruszony

Adam Małysz sam zawodowo sportu już nie uprawia, ale wciąż nie wyobraża sobie życia bez niego i nie tyczy się to tylko wyścigów czy skoków narciarskich, w które był zaangażowany. Wczorajszy wieczór dostarczył mu tylu emocji, że legendarny sportowiec niemal zalał się łzami.

 

Adam Małysz świętuje sukces Polaków

Wczoraj wieczorem polscy siatkarze wygrali z Amerykanami 3:1 i tym samym zwyciężyli całą Ligę Narodów. To ogromny sukces, tym bardziej dlatego, że w nasz zespół nieco wątpiono. Niewiele osób spodziewało się, że z całego turnieju Polacy wyjdą zwycięsko, bo mieli wcześniej swoje problemy.

Właśnie dlatego ich tryumf smakował wyjątkowo słodko. Niezwykle uradował też Małysza, który wrzucił zdjęcie sprzed telewizora, na którym trzymał pięść wysoko w geście zwycięstwa. Na jego twarzy malowała się nie tylko radość, ale i delikatne wzruszenie.

Sylwia Peretti mieszka w niesłychanych warunkach. Sauny, jaccuzi, luksusy, a w garażu warte krocie auta

Adam Małysz wychwalał siatkarzy

Adam Małysz już w przeszłości nie raz wspierał innych, polskich sportowców. Nie bawi sie w wojenki między dyscyplinami, za to kibicuje wszystkim reprezentantom naszego kraju i, jak widać na zdjęciu, zawsze angażuje się w to emocjonalnie. Właśnie dlatego złożył im gratulacje prosto z serca.

Gratulacje dla naszych siatkarzy, którzy wygrali ligę narodów!!! To był cudowny mecz! Panowie wykonali kawał dobrej roboty. Aż łzy w oczach się pojawiły 

Fani Małysza reagują na jego wpis

Pod wpisem byłego skoczka pojawił się liczny odzew jego fanów. Ci również chwalili siatkarzy, porównując ich przy tym do skoczków narciarskich. Internauci zwracali uwagę, że przedstawiciele tych dwóch dyscyplin zawsze przynoszą Polakom największą dumę. Nie zabrakło przy tym przytyków w stronę piłkarzy.

  • Siatkarze przynoszą tyle radości i dumy, co nasi skoczkowie. Piłkarze niech się uczą od najlepszych
  • Emocje takie jak podczas skoków narciarskich. I taka sama radość i tak samo rewelacyjni kibice
  • Brawo dla drużyny i dla Pana Panie Adamie, umie się Pan cieszyć!
Tagi: Adam Małysz
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego