Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Widzowie "The Voice Senior" włączą dziś telewizory i nieźle się zdziwią. Stacja przygotowała niespodziankę
Michał Fitz
Michał Fitz 18.02.2023 16:58

Widzowie "The Voice Senior" włączą dziś telewizory i nieźle się zdziwią. Stacja przygotowała niespodziankę

The Voice Senior
youtube.com/thevoiceofpoland

Dziś wieczorem odbędzie się finał tegorocznej edycji „The Voice Senior”. Emocje wśród widzów sięgają zenitu i ci, tak czy siak, szykowali się na wielkie widowisko. Jak się okazuje, producenci show przygotowali dla nich dodatkowe atrakcje.

Mowa tu konkretnie o występach wyjątkowych gości. Jeden z nich jest widzom programu bardzo dobrze znany.

Wielki powrót do "The Voice Senior"

Wspomnianą wyżej, kojarzoną przez widzów gwiazdą okaże się bowiem Alicja Majewska, która była jurorką w trzech poprzednich edycjach show. Opinia publiczna była bardzo zdziwiona, gdy okazało się, że zabraknie jej w tym sezonie. W związku z tym sugerowano, że mogło dojść między nią a stacją do jakichś scysji, ale jej dzisiejszy występ udowadnia, że nic takiego nie miało miejsca.

- Serdecznie państwa zapraszam do oglądania finału „The Voice Senior”. Tym razem wystąpię w roli gościa specjalnego. Zaśpiewam piosenkę ze swojej najnowszej płyty. Tytuł piosenki „Koneserzy Kolejnego Dnia”  - zapowiada wokalistka.

Alicja Węgorzewska pochwaliła się córką. Amelia to cud świata, taka jest piękna

Kto jeszcze wystąpi w finale "The Voice Senior"?

Koncert Alicji Majewskiej nie będzie jedynym, gościnnym występem tego wieczora. Jak informują producenci show, na scenie pojawi się także Krzysztof Prusik, zwycięzca poprzedniej edycji programu.

Ten może też okazać się wielkim wsparciem dla uczestników. W końcu dysponuje doświadczeniem, dzięki któremu dzisiejsi finaliści mogą poczuć się pewniej. 

Finał "The Voice Senior" w rocznicę śmierci Witolda Paszta

Krzysztof Prusik zeszłoroczną edycję wygrywał, choć w studio nie było wtedy jego mentora, Witolda Paszta. Ten opuścił nagranie z przyczyn zdrowotnych. Okazały się na tyle poważne, że niedługo później zmarł.

Dokładnie dziś mija pierwsza rocznica jego śmierci. Można więc spodziewać się, że producenci będą chcieli jakoś ją uczcić. Jak? Widzowie o tym przekonają się dopiero wieczorem.

Zobacz post:

Alicja Majewska.JPG
fot. materiały prasowe “The Voice Senior”
Krzysztof Prusik.JPG
fot. materiały prasowe “The Voice Senior”
Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16