Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wbiegł przed kamerę i klęknął. Gwiazda MasterChefa przyjęła oświadczyny na oczach całej Polski!
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.12.2023 14:42

Wbiegł przed kamerę i klęknął. Gwiazda MasterChefa przyjęła oświadczyny na oczach całej Polski!

ania starmach, michel moran, magda gessler
Na łamach MasterChefa miały miejsce zaręczyny. Fot. KAPiF, kadr z programu "MasterChef"

Takiej sytuacji w polskim “MasterChefie” jeszcze nie było! Finał programu był dla widzów ogromnym zaskoczeniem, jednak nie tylko ze względu na kulinarne zmagania uczestników. W pewnym momencie przed kamerami wystąpił mężczyzna, który nagle uklęknął przed ukochaną i wyciągnął pierścionek zaręczynowy. Wszyscy na planie aż zaniemówili z wrażenia!

"MasterChef": Przebieg finałowego odcinka programu

"MasterChef" to uwielbiane przez widzów TVN kulinarne show, na łamach którego publiczność może obserwować metamorfozę uczestników z kucharzy-amatorów w profesjonalnych szefów kuchni. W ostatnim odcinku, który został wyemitowany w niedzielę, miał miejsce wielki finał, w którym zmierzyło się czworo najlepiej rokujących kucharzy. Emocje sięgnęły zenitu, gdy podczas w ostatniej konkurencji zmierzyły się ze sobą dwie ulubienice fanów: Joanna Szymanowska oraz Karolina Grzelak.

Ostatecznie po pierwsze miejsce, nagrodę wynoszącą 100 tys. złotych oraz kontrakt na wydanie własnej książki kulinarnej sięgnęła Joanna Szymanowska. Decyzją jury w składzie Magdy Gessler, Michel Morana, Ani Starmach i Tomasza Jakubiaka to dania 30-latki z Poznania zasłużyły na największe uznanie. Zanim jednak ogłosili oni swój werdykt, na planie doszło nagle do zaskakującej sytuacji.

"MasterChef Junior": program wygrał wspaniały chłopiec, w sieci pojawiły się przykre komentarze Michel Moran przekazał, że jego rodzina się powiększy. Dziecko ma urodzić się w lipcu

"MasterChef": Na łamach programu doszło do zaskakującej sytuacji

Finał 12. edycji polskiego “MasterChefa” miał tym razem miejsce w malowniczej, francuskiej miejscowości Saint-Lager. Czwórka wybranych uczestników miała okazję gotować potrawy na zamku Chateau De Ravatys. W tych wyjątkowych okolicznościach, jeszcze przed rozpoczęciem pierwszej, finałowej konkurencji, doszło nagle do zaskakującego wydarzenia.

Okazuje się, że bliskie osoby uczestników mogły przyjechać do Francji, by obserwować ich kulinarne zmagania podczas show. Jednym z nich był partner Karoliny Grzelak, która później znalazła się w ścisłym finale. Jurorzy przeprowadzili z mężczyzną krótki wywiad, który okazał się wstępem do niespodziewanych scen. W pewnym momencie wyszedł on przed kamery i uklęknął przed zaskoczoną uczestniczką. Po raz pierwszy w historii polskiego “MasterChefa” doszło do zaręczyn na ekranie. Czy Karolina przyjęła pierścionek od ukochanego?

ZOBACZ TEŻ: Finalista "MasterChefa" pobity, był nieprzytomny z potwornymi obrażeniami. Wiadomo, co teraz się z nim dzieje

"MasterChef": Czy uczestniczka przyjęła zaręczyny?

Choć ostatecznie Karolina Grzelak stanęła na 2. miejscu podium “MasterChefa”, uczestniczka na zawsze zapamięta wydarzenia, które spotkały ją podczas finałowego odcinka. Okazuje się, że jej partner, który przyleciał specjalnie do Francji, by obserwować jej zmagania w show, oświadczył się jej. Zaskoczona, ale jednocześnie szczęśliwa Karolina oczywiście przyjęła pierścionek, którym pochwaliła się przed kamerami.

Jurorzy byli zachwyceni całą sytuacją. Największy entuzjazm okazała Ania Starmach, która od razu skomentowała sytuację:

Pierwsze zaręczyny w "MasterChefie". Gratulacje, kochanie. Pokaż pierścionek! – zachwyciła się.

O tym szczęśliwym wydarzeniu nie zabrakło również posta na oficjalnym profilu “MasterChefa” w mediach społecznościowych:

Ten finał zaczynamy nietypowo: od zaręczyn! – czytamy w opisie zdjęcia.

Tagi: masterchef
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?
Jakub Tomaszczyk wyjawił, na co wyda 100 tysięcy za wygranie „MasterChefa”. Można mu pogratulować pomysłów
Jakub Tomaszczyk Masterchef
fot. kadr z programu „Masterchef”
Za nami wielki finał 11. edycji programu „MasterChef”, którego zwycięzcą okazał się 19-letni Jakub Tomaszczyk. Widzowie mogą kojarzyć utalentowanego nastolatka z dziecięcej edycji show. Teraz chłopak zdradził, na co planuje przeznaczyć swoją wygraną. Kucharz postanowił udzielić szczerego wywiadu, w którym opowiedział o tym, jakie emocje towarzyszyły mu podczas finału programu oraz, czy czuł się pewniej, dzięki temu, że w „MasterChefie Junior” zajął drugą pozycję. Co ciekawe, nastolatek już wie, na co planuje przeznaczyć wygrane w finale show 100 tysięcy złotych.
Czytaj dalej
Ania Starmach podważyła opinię Gessler. Magda się rozzłościła, skrytykowała koleżankę
Magda Gessler
fot. TRICOLORS/East News
W ostatnim odcinku „MasterChef” widzowie nie wierzyli w to, co zobaczyli na ekranie. Magda Gessler nieoczekiwanie uniosła się po słowach Ani Starmach. Zbyła jej opinię szyderczym śmiechem, Michel Moran nie wiedział, gdzie ma podziać wzrok. 11. edycja „MasterChefa” nie szczędzi widzom emocji. Nikt jednak nie spodziewał się takiego zachowania u żywej legendy TVN-u. Magda Gessler i Ania Starmach oceniały jedno danie. Kiedy prowadząca „Kuchennych rewolucji” usłyszała opinię koleżanki, z jej ust wyrwał się złowrogi, szyderczy śmiech. Nie gryzła się w język.
Czytaj dalej