Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Waldemar Goszcz zmarł 20 lat temu. Wiemy, co się dzieje z jego córką. Ależ ona jest PIĘKNA!
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 12.07.2023 17:18

Waldemar Goszcz zmarł 20 lat temu. Wiemy, co się dzieje z jego córką. Ależ ona jest PIĘKNA!

Waldemar Goszcz
fot. KAPiF, Waldemar Goszcz ma piękną córkę

Waldemar Goszcz zmarł 20 lat temu. U szczytu swojej popularności był gwiazdą polskiego show-biznesu. Trudnił się nie tylko aktorstwem, ale grał też w reklamach i teledyskach, a nawet nagrał swoją płytę. Największą popularność przyniosła mu rola w serialu “Adam i Ewa”. Gwiazdor spełniał się jednak nie tylko w aktorstwie, ale również w rodzicielstwie. Doczekał się pięknej córki, która jest teraz mamą i niezwykle przedsiębiorczą kobietą. Wiktoria prowadzi firmę, a wybranymi momentami ze swojego życia dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Waldemar Goszcz zginął w wypadku samochodowym

W 2003 roku Waldemar Goszcz zmarł w wypadku samochodowym, który przerwał jego wciąż rozwijającą się karierę. Jego córka miała wtedy 6 lat. Z czasem po części poszła w ślady swojego taty, próbując swoich sił w modelingu.

Ostatecznie jednak nie weszła do świata show-biznesu, jednak w 2018 roku wzięła udział w pokazie Macieja Zienia i podpisała kontrakt z międzynarodową agencją WS Model Agency. Później została mamą.

Horror na plaży. Ciało małego chłopca leżało na piasku

Córka Waldemara Goszcza jest binzeswoman

Stanisław, wnuk aktora, urodził się 2 lata temu. Aktualnie córka Waldemara Goszcza oprócz macierzyństwa, zajmuje się prowadzeniem profilu parentingowego oraz sklepem z produktami dla "kobiet na każdym etapie życia".

- Pomysł na stworzenie przestrzeni dla kobiet pojawił się w moje głowie na początku drogi macierzyńskiej. Gdzieś pomiędzy usypianiem mojego oczka w głowie a dopijaniem zimnej kawy z rana - powiedziała Wiktoria Goszcz.

Córka Waldemara Goszcza o sobie

W jednym z postów na Instagramie córka Waldemara Goszcza szeroko opisała samą siebie.

- Mam na imię Wiktoria, ale muszę się wam przyznać, że nie lubię, jak się tak do mnie zwraca. Wolę Wika czy Wiki, jakoś tak bardziej na luzie. Jestem mamą kilkumiesięcznego Stasia i dwóch futrzastych kociaków. Po porodzie wiele rzeczy uległo przewartościowaniu - napisała.

Dodała, że wyrzuciła swoje badania magisterskie i zaczęła pracę od nowa, a teraz jest magistrem psychologii. Interesuje się modą i gotowaniem.