Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W TVP będą zdruzgotani. Halina Mlynkova nie wystąpi na ich dzisiejszym koncercie
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 22.09.2023 17:16

W TVP będą zdruzgotani. Halina Mlynkova nie wystąpi na ich dzisiejszym koncercie

Halina Mlynkova nie wystąpi na koncercie „Murem za polskim mundurem” w TVP, fot. KAPiF, Facebook/Bądźmy Razem. TVP
Halina Mlynkova nie wystąpi na koncercie „Murem za polskim mundurem” w TVP, fot. KAPiF, Facebook/Bądźmy Razem. TVP

Widzowie TVP w piątek wieczorem będą mogli obejrzeć transmisję koncertu ,,Murem za polskim mundurem”, które jest reklamowane jako gest solidarności z polskimi służbami mundurowymi. Wydarzenie odbędzie się w Mielniku nad Bugiem i rozpocznie się o godzinie 18:00. 

TVP ogłasza Halinę Mlynkovą gwiazdą koncertu

Na stronach TVP pojawił się komunikat zapowiadający wydarzenie. Można się z niego dowiedzieć, że podczas koncertu ,,Murem za polskim mundurem” widzowie będą mogli usłyszeć między innymi utwory: „O mój rozmarynie”, ,,Pałacyk Michla”, „Rozkwitały pąki białych róż”, „Wojenko, wojenko”, ,,Szara piechota”, ,,Dziś do ciebie przyjść nie mogę”, ,,Biały krzyż”, ,,Przybyli ułani pod okienko”, ,,Jak to na wojence ładnie”.

W dalszej części zapowiedzi zostali wymienieni artyści, którzy wystąpią na scenie. Na pierwszym miejscu znajduje się Halina Mlynkova.

Dziś "PnŚ" nagle zostało przerwane. Ciężarnej Małgorzacie Tomaszewskiej zeszkliły się oczy, przekazała komunikat o swoim dziecku

Halina Mlynkova opublikowała oświadczenie

Zgodnie z zapowiedzią TVP podczas koncertu „Murem za polskim mundurem” na scenie obok Haliny Mlynkovej mieli pojawić się miedzy innymi Łukasz Drapała, Natalia Krakowiak, Antek Smykiewicz i Marek Piekarczyk. Wokaliści wykonają pieśni żołnierskie i patriotyczne. 

Jak się jednak okazuje, Halina Mlynkova wcale nie pojawi się w Mielniku. Artystka opublikowała na swoim facebookowym profilu oświadczenie, w którym ujawniła, jakie ma plany na ten wieczór:

Pojawiła się informacja, że wystąpię dziś w koncercie MUREM ZA MUNDUREM mające na celu wsparcie straży granicznej. Nie biorę udziału w tym koncercie, a dzisiejszy wieczór mam zamiar spędzić w kinie.

Pod oświadczeniem Haliny Mlynkovej zaroiło się od komentarzy

Pod postem Haliny Mlynkovej z oświadczeniem odnośnie jej występu podczas koncertu „Murem za polskim mundurem” zaroiło się od komentarzy. Wiele z nich okazuje zrozumienie decyzji wokalistki, znajdują się jednak również tacy, którzy piszą, że nie ma w sobie przyzwoitości lub wręcz, ze stracili do niej szacunek. 

  • Smutne… straciła Pani w moich oczach, myślę, że nie tylko w moich. MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM!
  • Brawo Pani Halino!
  • Jak powiedział klasyk: warto być przyzwoitym. Czy aby (idąc do kina na ZG) na pewno prując głównym, celebryckim nurtem i opluwając tych, którzy w znoju stoją na polskiej granicy, nie chcąc być putinowskim pożytecznym idiotom, należy Pani do tych dobrych???
  • Brawo, ja również wybieram kino.
  • Tylko świnie siedzą w kinie, napisałbym więcej na temat takich lewackich ujadaczy na Polski mundur, ale życzę wam tonę szkła w pewnej części ciała.
  • Cenię Panią jako artystkę mam jednak zupełnie inne zdanie co do priorytetów. Oczywiście rozumiem, że ktoś chce obejrzeć film, żeby wyrobić sobie zdanie, ale po co ten ostentacyjny wpis? Rozumiem, że Pani już wybrała.
  • DZIĘKUJĘ za postawę i jestem pod pozytywnym wrażeniem!!! Pozdrawiam.
Tagi: koncert tvp
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny