Lifestyle.Lelum.pl > Programy > W ostatnią sobotę Krzysztof z "Rolnik szuka żony" wziął ślub! Jessica: "Będzie wspaniałym mężem"
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 24.10.2023 10:36

W ostatnią sobotę Krzysztof z "Rolnik szuka żony" wziął ślub! Jessica: "Będzie wspaniałym mężem"

Krzysztof Zembrzuski z programu „Rolnik szuka żony” stanął na ślubnym kobiercu, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”
Krzysztof Zembrzuski z programu „Rolnik szuka żony” stanął na ślubnym kobiercu, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”

Fani programu „Rolnik szuka żony” z wielką chęcią śledzą losy poszczególnych uczestników programu, niezależnie od tego czy udało im się znaleźć miłość w programie, czy nie. Krzysztof Zembrzuski, znany z 5. edycji formatu, co prawda nie znalazł tej jedynej na oczach telewidzów, ale w końcu udało mu się odnaleźć szczęście w miłości.

Krzysztof Zembrzuski z programu „Rolnik szuka żony” stanął na ślubnym kobiercu

Krzysztof Zembrzuski 21 października 2023 roku stanął na ślubnym kobiercu. Mężczyźnie nie towarzyszyła co prawda żadna z kobiet poznanych podczas programu „Rolnik szuka żony”, a piękna blondynka. Jak donosi portal „Show News” mężczyzna miał kilka razy pojawić się na zlocie uczestników formatu, ale tam także nie znalazł swojej wybranki. Później miał zacząć korzystać z jednej z aplikacji randkowych, ale nie wiadomo, czy właśnie w ten sposób poznał swoją żonę.

Rolnik co prawda nie jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, ale tajemnica wydała się za pośrednictwem innego uczestnika 5. edycji programu „Rolnik szuka żony” – Łukasza Sędrowskiego – który podzielił się zdjęciem z uroczystości.

Wczoraj w "Rolnik szuka żony" nie tylko Waldek wywołał skandal. Agnieszka też oburzyła widzów

Jessica Miemiec starała się o względy Krzysztofa Zembrzuskiego z programu „Rolnik szuka żony”

Do ślubu Krzysztofa Zembrzuskiego z programu „Rolnik szuka żony” odniosła się Jessica Miemiec, która była jedną z trzech wybranek uczestnika. Kobieta od początku wzbudzała największe emocje wśród widzów programu, którzy nadal chętnie śledzą ja w mediach społecznościowych. 

Jakiś czas temu Jessica Miemiec przeszła wielką metamorfozę, a jej wygląd kompletnie niepasujący do kobiety zajmującej się gospodarstwem i wyjątkowa pewność siebie na długo zapadły w pamięć fanów programu „Rolnik szuka żony”. 

Jessica Miemiec skomentowała ślub uczestnika programu „Rolnik szuka żony”

Związek Jessiki i Krzysztofa nie zakończył się pomyślnie, co kobieta ostro skomentowała w programie, mając rolnikowi za złe, że odrzucił jej awanse. Dziś sytuacja wygląda zgoła inaczej i była kandydatka na żonę uczestnika programu „Rolnik szuka żony” wypowiada się o mężczyźnie w samych superlatywach.

W rozmowie z portalem „Show News” Jessica Miemiec odniosła się do nowin o ślubie Krzysztofa, o którego względy niegdyś się starała:

Krzysio! Jakie extra zdjęcie! Jaka piękna panna młoda! Nie sądzę, by żartował ze ślubu, bo to dla niego poważna sprawa, on się naprawdę ożenił! Uważam, że będzie wspaniałym mężem, bo to bardzo spokojny i delikatny chłopak. Pobyt w jego gospodarstwie wspominam z przyjemnością i życzę młodej parze długiego i szczęśliwego życia.

Krzysztof Zembrzuski z programu „Rolnik szuka żony” stanął na ślubnym kobiercu. fot. Instagram sedrowskilukasz.JPG
Krzysztof Zembrzuski z programu „Rolnik szuka żony” stanął na ślubnym kobiercu, fot. Instagram/sedrowskilukasz

Źródło: Show News

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy