Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ujawnił kulisy odejścia Filipa Chajzera z TVN. Został wrobiony? Lepiej usiądźcie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.08.2023 13:38

Ujawnił kulisy odejścia Filipa Chajzera z TVN. Został wrobiony? Lepiej usiądźcie

Filip Chajzer ujawnia kulisy odejścia z TVN-u
Filip Chajzer ujawnia kulisy odejścia z TVN-u, fot. KAPIF

W środę Filip Chajzer zaskoczył wszystkich niecodziennym ogłoszeniem na swoim profilu na Instagramie. Fani “Dzień dobry TVN” od dłuższego czasu zastanawiali się, czy zobaczą go jeszcze w roli prowadzącego. Teraz dziennikarz wyznał, że pożegnał się ze stacją. Kulisy odejścia naprawdę szokują!

Filip Chajzer zwolniony z TVN?

Nie da się ukryć, że stacja TVN przeprowadziła ostatnio niemałą rewolucję wśród swojej kadry. Najboleśniej odczuli to prowadzący “Dzień dobry TVN”, gdzie pracę straciło aż piątka dziennikarzy zaangażowanych w ten program: Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme oraz Andrzej Sołtysik.

Wiele osób zastanawiało się, czy ten sam los podzieli Filip Chajzer, który od pewnego czasu nie pojawia się na antenie porannego show. W końcu prezenter uchylił rąbek tajemnicy i podzielił się druzgocącym wyznaniem. Niesamowite, do czego doszło za kulisami TVN!

Filip Chajzer 3.jpg
Filip Chajzer o zwolnieniu z TVN, fot. KAPIF
Odkryli, co wcześniej działo się w domu zmarłych tragicznie dzieci z Opola! Szokujące, co przeszły

Filip Chajzer ujawnia kulisy zwolnienia z TVN

W środę na instagramowym profilu dziennikarza pojawił się obszerny post, za pomocą którego wyjaśnił on swoją obecną sytuację zawodową. Filip Chajzer wyznał, że zakończył współpracę z wieloletnim pracodawcą. 

W życiu trzeba być szczerym. Ściema zawsze ma krótkie nogi. Dlatego należy się Wam pełna informacja. Dziś zostałem wezwany „na dywanik” w TVN. Powodem jest moja „działalność uliczna”. 

Co więcej, ujawnił też, dlaczego stacja postanowiła się z nim pożegnać. Okazało się, że przyczyną była akcja zorganizowana przez prezentera na pomoc mężczyźnie zmagającemu się z ciężką chorobą!

Moja sonda z panią opiekującą się mężem chorym na stwardnienie rozsiane, którą mieliście przyjemność oglądać na moich prywatnych social mediach oraz planowana jedna w tygodniu audycja w Radiu ZET zostały uznane za działalność konkurencyjną i złamanie zapisów umowy. Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem. Żeby uniknąć niepotrzebnych nikomu nerwów rozwiązuje właśnie tę umowę sam i na tym kończę przygodę z moją kochaną stacją.

Filip Chajzer 2.jpg
Filip Chajzer o zwolnieniu z TVN, fot. KAPIF
Filip Chajzer 1.jpg
Filip Chajzer o zwolnieniu z TVN, fot. KAPIF

Zygmunt Chajzer komentuje zwolnienie swojego syna z TVN-u

Teraz głos w sprawie odejścia Filipa Chajzera z “Dzień dobry TVN” zabrał jego ojciec. Zygmunt Chajzer od lat związany jest z telewizją i na mediach zna się jak mało kto. Zdaniem dziennikarza powód, jaki przedstawił prowadzącemu śniadaniówkę jego pracodawca, jest jedyne pretekstem.

Wydaje mi się, że te sondy uliczne i współpraca z Radiem ZET, to był pretekst do zerwania umowy z Filipem. Prawdopodobnie tam karty zostały rozdane już dużo wcześniej i wszystko zostało poustalane. Pewnie TVN szukał momentu i szukał pretekstu do tego, żeby umowę z Filipem rozwiązać

Zygmunt Chajzer zauważył również, że do tej pory wiele twarzy TVN-u decydowało się na okolicznościowe współprace z konkurencją i nigdy nie stanowiło to dla stacji żadnego problemu.

Jakoś do tej pory stacji nie przeszkadzało to, że Damian Michałowski czy Kuba Wojewódzki pracują w radiu, czy Andrzej Sołtysik współpracuje z radiem. Ja zresztą też całe moje życie zawodowe związany byłem z radiem i stacjami telewizyjnymi. Był to wręcz plus, a nie problem konkurencji. Myślę, że to generalnie był pretekst do tego, żeby pozbyć się Filipa, a szkoda. Szkoda, bo stacja TVN nie wykorzystała tego, co w Filipie jest najlepsze

Źródło: jastrzabpost.pl, plotek.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania