Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" w jednej chwili stracił dach nad głową. Potrzebna natychmiastowa pomoc
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.03.2023 11:15

Uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" w jednej chwili stracił dach nad głową. Potrzebna natychmiastowa pomoc

Jeden z dziesięciu
fot. kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

Właśnie przekazano dramatyczne wieści. Uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" pilnie prosi o pomoc. W wyniku niedawnego pożaru spłonął mu cały dobytek.

Stanisław Gajos, który przed laty próbował swoich sił w popularnym teleturnieju, wystosował druzgocący apel. W związku z pożarem, który dotknął jego dom, budynek nie nadaje się już do mieszkania. Niezbędna jest pomoc internautów.

Pożar w domu uczestniczka programu "Jeden z dziesięciu"

Stanisław Gajos kilka lat temu pojawił się w kultowym teleturnieju prowadzonym przez Tadeusza Sznuka, w którym miał możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z różnych dziedzin nauki. Teraz znów zrobiło się o nim głośno, niestety za sprawą bardzo przykrego incydentu.

18 marca 2023 roku spłonął dom w Młynicach, w których uczestnik “Jeden z dziesięciu” mieszkał wraz ze swoją siostrą. Dzięki szybkiej interwencji lokalnej straży pożarnej udało się jednak uratować resztki płonącego budynku. Teraz mężczyzna pilnie prosi o niezbędną pomoc materialną.

Mariusz z "Chłopaków do wzięcia" nagle zniknął. Dziś jest nie do poznania, ostatnie zdjęcie zdradza wszystko

Uczestnik "Jeden z dziesięciu" stracił dach nad głową i pilnie prosi o pomoc

Stanisław Gajos musiał natychmiast zareagować i już chwilę później udało mu się otworzyć zbiórkę, z której fundusze w całości zostaną przekazane na pokrycie zniszczeń, powstałych w wyniku niedawnego pożaru jego domu. Jak udało się ustalić, odratowanie budynku będzie kosztować go 30 tysięcy złotych.

Na razie uczestnik “Jeden z dziesięciu” zebrał zaledwie 4 tysiące złotych, ale wciąż liczy na wsparcie i pomoc dobrych ludzi. Teraz postanowił pomóc mu w tym jeden z facebookowych profili, zrzeszających fanów programów rozrywkowych.

 

Internauci wspierają uczestnika "Jeden z dziesięciu"

Na profilu “Kadry ze starej telewizji bez kontekstu” na Facebooku, gdzie fani kultowych programów rozrywkowych gromadzą się i wspólnie wspominają dawne dzieje, pojawił się druzgocący apel. Internauci poinformowali innych o trudnej sytuacji Stanisława Gajosa i pilnie proszą o pomoc.

-Dziś Stanisław Gajos, bo o nim mowa, potrzebuje pomocy. W wyniku pożaru jego dom jest poważnie zniszczony - potrzebny jest kapitalny remont, który sporo kosztuje. "Łysy" liczy na waszą pomoc! - czytamy na profilu na Facebooku.

Jeżeli Ty również chcesz wesprzeć zbiórkę na remont domu Stanisława Gajosa z “Jeden z dziesięciu”, który ucierpiał w wyniku pożaru, możesz zrobić to tutaj.

Zobacz post:

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16